Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » E hónap 2. -án együtt voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E hónap 2. -án együtt voltam a barátommal. Sajnos aktus közben kiszakadt az óvszer. Lehet gond?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem élvezett belém, de nem tudni mikor szakadt ki.3. -án bevettem egy Escapelle esemény utáni tablettát (nem telt le még egy nap sem mikor bevettem). Az a nagy problémám, hogy a mai napig nem jött még meg a menstruációm. Van okom aggodalomra? Az előtte lévő menstruációm augusztus 29.-én ért véget.

17/L



2012. szept. 8. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet.Ha e hónap negyedikén csinálta volna akkor biztos nem lenne gond.
2012. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha jól számolom, a jövő héten kell megjönnie. Nyugalom, teljesen időben vagy. Ha bevetted az esemény utánit, akkor biztosan nem lehetsz terhes, szóval nyugi. Meg fog jönni, amikor itt az ideje. De akkor sem kell kétségbe esni, ha késik kicsit, vagy korábban jön meg, mert az Escapelle nagyon felborítja a hormonokat.


24/N

2012. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak valóban nagyon aggódom, mert 4-5 napot írt a gyógyszeres dobozban a papír.
2012. szept. 8. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem lehetsz terhes,És lehet csak az idegességtől nem jött még meg.
2012. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az igaz, hogy az idegesség is befolyásolhatja, de a biztonság kedvéért néány hét után menj el ultrahangra! legalább megnyugszol, nem kerül semmibe :)
2012. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de már megjött :D
2012. szept. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!