Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 hónapja szedek Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja szedek Lindynette 20 fogamzásgátlót meddig nőnek még a gyógyszer hatásától a melleim?

Figyelt kérdés

A második hónaptól vettük észre párommal, hogy nagyobbak lettek, de ez meddig fog tartani? Na nem mintha baj lenne... :) Tapasztalatokat várok, és előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

20/L


2009. júl. 30. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hihi nekem a belarától nőtt meg,de komolyra fordítva ,szerintem inkább gyorsítja a nemi érést,nem hinném hogy csak a tabi miatt van..nekem 90 cm ig nőtt ,belarát szedek két éve...de nem zavaró vagy ilyesmi...valószínűleg ilyenek a génjeink anyukám sem egy deszka nő:):):)
2009. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Anyukám elég kis termetű, faterom meg egy nagy állat XD Hmmm én meg nem vagyok egy törékeny alkat, (sportoltam is sokat) 1hónap alatt kinőttem a melltartómat (kosárméretét) :D

90...te jó isten :):):):) hehe

Köszi a választ :)

2009. júl. 30. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A melleidet mindkét szülőtől öröklöd.

Nézd meg talán a másik nagyanyád.

2009. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyiket nem ismertük... (az apai nagymamámat) az anyai meg átlagos. De azért köszi :)
2009. aug. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!