Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen véleményetek, tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleményetek, tapasztalatotok van a My size óvszerről? Megbízható, jó minőség?

Figyelt kérdés
Várnám a válaszokat, mert a durex sajnos kicsi a páromnak. Normális válaszokat várok, ha nem tudsz inkább ne írj semmit főleg ne baromságokat.

2012. szept. 15. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még az is kicsi volt... A véleményem róla pedig ez: Parasapusztán ne használd mer elvisz a fekete csajka!
2012. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, h a Durex kicsi, ezért találtam rá a My Size-as óvszerekre. Megbízhatóak. Ráadásul sok méretű van nekik, ami kellően kielégíti a választási lehetőségeket. Egy szóval én szerintem minden rendben van velük. 21f
2012. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!