Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix 20ról Gestomix 30ra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix 20ról Gestomix 30ra váltás, új levél kezdetekor szünet után. Folytatólagosan védene szerintetek? Nem találok erről semmit sajnos.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szted miert van neked nogyogyaszod? Azert, hogy ot kerdezd, mert o tudja.
2012. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem rendel,nem tudtam eljutni hozzá,de írtam egy másiknak,ő annyit válaszolt h ugyan miért akarok váltani?Mire válaszolhattam volna neki,már nem volt online.

Egyébként az olyan stílusú válaszadókat nem értem mint te.Adott egy kérdés,oda vagy rendes választ írj,vagy ha nem tetszik a kérdésem,mert az alapján "hülyének " gondolsz,akkor rá se menj a kérdésre.Nem kötelező válaszolni!

2012. szept. 20. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, mivel erősebbre váltasz. Ha fordítva váltanál, akkor érdemes lenne kiegészítő védekezés használni.
2012. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!