Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális fogamzásgátló tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális fogamzásgátló tabi mellett?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni a belara fog.tablettát.1. levélben vagyok. és mondta az orvos h lehetnek köztes vérezgetések az első 3hónapban,már csak 5 szem van és az utóbbi napokban olyan a vérzés mint a normális menstruációmkor volt az utolsó napokban,de mióta szedem minden nap van egy kicsi,volt olyan hogy 1 nap csak pár csepp a bugyin és olyan is h nem volt semmi csak a wc-papíron,de utóbbi napokban több van,Lehet annak az oka hogy már kevés szem van?és elfog múlni?ti nektek is így volt?
2012. szept. 20. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Nekem az 1. hónapban volt csak pecsételő vérzésem. Természetes dolog, és sok nőnél előfordul. Ha nem szűnik meg, akkor szólj nőgyógyászodnak ha még új receptért. Majd ő jobban fogja tudni mi a teendő. Más fajta gyógyszer, vagy elmúlik idő után.
2012. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*mész
2012. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!