Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedtek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedtek, és mik a tapasztalatotok? Hízás, hasi görcsök ilyesmi mellékhatás jelentkezett-e?

Figyelt kérdés

Én a Gestomix 20as csomagot szedem már 2éve, a rózsaszínt az az a leggyengébbet. Viszont már egy ideje nagyon fáj tőle a hasam, egyre gyakrabban görcsölök, rossz a közérzetem és a libidóm is teljesen lecsökkent a két év alatt, már szinte nem is kívánom a szexet. Tudom most az jön menjek nőgyógyászhoz, de voltam! A lyndonette 20at írta fel és a gyógyszerész ismerősünk azt mondta, ugyan az a hatóanyag, csak drágább szóval írassak fel mást. Hozzá tenném a doki megvizsgált és úgy írta a lyndonette tabit, hogy egy bnőm is a rendelőben volt és ő mondta, hogy azt szed, és neki bevált ezért írta nekem is azt. Még azt szeretném hozzá tenni a kérdésemhez, hogy hízott-e valaki fog. gátlótól és ha igen melyiktől, mert az viszont rám férne elég soványka vagyok. Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

19/L


2012. szept. 20. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nuvaring hüvelygyűrűt használok, semmi mellékhatása nincs, libidóm olyan, mint régen.

Max annyi, hogy a 7 napos szünetben elég depressziós leszek, öngyilkos gondolataim vannak. De ezt betudom a PMS-nek, amint felteszem az új gyűrűt, elmúlnak ezek a gondolatok, érzések.

2012. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenkinél más mellékhatások jeleneteznek, így felesleges leírni őket! bizonyára, híztak már emberek fogamzásgátlótól, ez is egy mellékhatás. a betegtájékoztatóban meg megemlítik, hogy mire mennyi az esély... kb ennyi.
2012. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nuvaringezek és egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve. :)
2012. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tapasztaltál bármi mellékhatást utolsó válaszoló? :)
2012. szept. 23. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmit, de én előtte évekig szedtem egy magas hormontartalmú tablettát és annál sem tapasztaltam semmit. :)
2012. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne fog. gátlótol akarj meghízni. Én a lynditől csak fogytam. menj el egy másik dokihoz, inkább, mitnhogy az egészséged tönkremenjen. Azt mondjk, hogy a symicia jó, az összes többihez képest.
2012. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2012. okt. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!