Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindig nekem kell óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig nekem kell óvszert venni, miért nem tudja ő megvenni?

Figyelt kérdés
A barátom kicsit félős. Nem nagyon beszélget soha senkivel. Mindig is ilyen visszahúzódó volt. De én most megmakacsoltam magam és nem veszek óvszert, mert már meguntam, hogy mindig nekem kell rohanni, ha elfogyott. Ez már 2hónapja így megy. Szex nuku. Mit tegyek, hogy rávegyem a vásárlásra?
2009. aug. 1. 17:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés... játszd el vele azt hogy felizgatod és szakítsd félbe mielőtt túlságosan hozzászokna. De lehet nem ez a legjobb ötlet. :S
2009. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki a következőt: "Ha meg akarsz dugni, vegyél óvszert." Ha ezek után nem megy el venni, akkor ott komoly gondok vannak...
2009. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

1. Mond meg neki, hogy vegyen.

2. Ha még így sem izgasd fel és utána küld le a boltba vagy a benzinkútra.

3.Ha meg már eleged van ebből akkor írathatsz ki fog.tabit is.De ha nem akarod akkor ne tedd meg.

4. Ha még így sem akkor ott tényleg komoly baj van.

2009. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad neki, hogy vegyen óvszert? És ha igen, mint válaszolt? Ez nekem azért nagyon furcsa. Hány éves? Egy férfi legyen már férfi. Lehet valaki visszahúzódó, csendes, de azért annyi mersz legyen már benne, hogy megvesz egy doboz óvszert. A boltban még beszélni sem kell. Ha meg annyira cikinek érzi, akkor vegyen több dolgot is, és akkor talán könnyebb neki. De ne legyen már olyan, mint egy kisfiú.
2009. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%

Azért mert ciki, égő.. Odamenni egy doboz óvszerrel a pénztároshoz.. Elképzelem ahogy a dobozra néz aztán rám, majd megint a dobozra.. Közben esetleg a mögöttem álló is látja.. :D Egy óvszer vásárlással a fél világot értesíted hogy mire készülsz.. :P


(23/F)

KG

2009. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki nem mer venni egy szerencsétlen doboz gumit, az nem is férfi. Még a nőknél is gáz, ha nem mernek venni. Én se érzem valami kellemesen közben magamat, de ha már szexelek, ennyi öntudatosság és felnőttség van bennem.
2009. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem férfi, az nem férfi... Ki a francot érdekel hogy ki férfi és ki nem? Mikor lesznek olyan mondatok az nem is nő, meg ez nem nő..?


KG

2009. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én teljesen értem, amit mondtatok és egyet is értek veletek, de nem olyan könnyű megtenni, mint leírni. A barátom nagyon érzékeny lelkű. Rettenetesen szeretem ezen hibája ellenére. Próbáltam már a hozzáállásán változtatni, de nem nagy sikerrel. Annak örülök, hogy azt elértem, hogy ne csak itthon üljünk, ha együtt vagyunk. Mindenesetre kipróbálom a tippjeiteket. Valami egyszer csak lesz...
2009. aug. 1. 18:48
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
KG... Hát így jártál... Ha valaki ahhoz felnőtt, hogy szexuális kapcsolatot folytasson, akkor ahhoz is legyen felnőtt, hogy merjen gumit venni. Ennyi a lényeg. Akár "ciki", akár nem.
2009. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát most nem azért, de vettem már óvszert, de egyszer sem nézett rám az eladó ferde szemmel, meg nem nézegette fél óráig, hogy jé, ez a barom óvszert vesz, biztos jó éjszakája lesz. 8 órát áll (jobb esetben ül a pénztárban), figyelnie kell minden visszaadásnál, néznie, hogy 18 éven alulinak ne adjon cigit, piát, hidegen hagyja, hogy két felvágott, 10 zsemle, meg rengeteg más cucc között, még egy doboz óvszert is vesznek. Anyukám is pénztáros, és kérdeztem tőle, hogy nem ciki-e neki, amikor óvszert vesznek, de ő csak azt mondta, hogy addig jó, amíg vesznek, legalább nem adnak át semmi fertőzést, és elkerülik a nem kívánatos terhességet, de aztán ő nem jegyezgeti, hogy ki vesz óvszert. Képzelje el azt a barátod, hogy egy nap hányan vesznek óvszert. Az eladó nem fogja felírni, hogy na x.y. óvszert vett, hiszen a nevét sem tudja, és nem fogja megjegyezni másnap, hogy hé te már tegnap is vettél egy doboz óvszert, nem lesz ez sok? Nem érdekli az eladót. Ebben nincs semmi ciki, de tényleg. Az egész annyi ideig tart, amíg a pénztáros elhúzza a vonalkódleolvasó előtt a dobozt.
2009. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!