Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladékból lehet gyerek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladékból lehet gyerek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
lehet. mar rengetegszer leirtuk.
2009. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen lehet,kevesebb az esély mint ha simán beleélvezel nyilván,de az ördög sosem alszik.Mindig védekezzetek!
2009. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

IGEN,IGEN,IGEN...


szóval 100% az hogy lehetséges,de nem biztos.

2009. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
kicsi az esélye de lehet
2009. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
nálunk volt suliban egy szexuál-egészségügyi szakértő, és megsúgta nekünk, hogy ez egy oltári nagy baromság, csak így ijesztgetik a gyerekeket, ugymond betanitják, hogy mindig használjanak óvszert a nemi betegségek elkerülése miatt. mert a fiatalok jobban félnek a terhességtől, mint a betegségektől. meglepő volt az előadása, nem tudom, biztos nem hazudott...
2009. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Szal védekezz, de ne megszakítással!
2009. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
miert kellett lepontozni azokat akik azt irták h lehet? képzeld, van egy vki, aki azt mondja h nem lehet.. és akkor pont annak az egynek fogsz hinni? amugy meg egyaltalan nem ijesztgetés. a nőgyógyásznál is h ha vki azt kérdezi h terhes-e, és elmondja h megszakitással csinálták, akkor rögtön kap egy kis fejmosást h az nem biztonságos. akkor mar az orvosnak se fogod elhinni?
2009. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
ti is csak bevagytok tanítva.. ez egy összeesküvés, most oltsatok le mert én ezt hallottam.. akkor ti meg szűklátókörű ...ok vagytok mert azt hallottátok.. nehogy higyjen nektek senki csak azért mert azt hallottátok...-.- fájdalom
2009. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hat kedves utolso. ha te igy biztonságban érzed magad, akkor csak csinald ugy. de ne bátorits masokat is a felelőtlenségre.
2009. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan hulyeseg hogy megszakitassal nem biztonsagos...en 25 eves vagyok,7 eve vagyunk eggyutt a parommal es 6 eve igy vedekezunk.Szerintem ez ember fuggo.
2010. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!