Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim ujja lehet előnedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ujja lehet előnedves volt és úgy nyúlt hozzám de max. Csak a hüvelybemenethez nyúlt, nem ujjazott meg. Lehet belőle vmi baj?

Figyelt kérdés

Miután belelendült többször is helyre igazította a farkát ha rossz helyen volt és utánna úgy nyúlt hozzám.De amúgy szerintem nem volt semmi a kezén teljeseen száraz volt(mivel egyszer se élvezett el meg amikor neki csináltam akkor is ez volt a gond hogy száraz volt nagyon),de már lehet csak beképzelem magamnak a dolgokat:S

Ebből lehet vmi gond?? vagy csak én vagyok ennyire bizalmatlan magammal szembeen? lécci segítsetek:)


2009. aug. 2. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmi gond.Azért a cuccnak feliskéne jutni,hogy valami legyen belőle.És ha egycsepp előváladék az semmi,mert mint írtad megse ujjazott úgy.
2009. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen lehetsz terhes. tudod, a spermiumok szeretnek úszni, hiába nem ujjazott meg a barátod, de kívülről szoktak bemászni és úgy úsznak fel. Istenem! Nem nem lehetsz terhes.
2009. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Moderátor néha szanálhatna,mert nem hiszem hogy aki elmúlt 18 az ekkora baromságokat kérdezne!
2009. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)most már megnyugodtam
2009. aug. 2. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!