Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lehetséges hogy ez a 2....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy ez a 2. hónap h a yasminelle-t szedem és az első honapban nem voltak mellékhatásai de most a 2. hónapban vannak?

Figyelt kérdés
az első hónapban nem változott a mellméretem meglehet h ebben a hónapban nőni fog? nekted hány hónap kellett h nőjőn?
2009. aug. 3. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nagyobb melleket akaresz, miért nem plasztikai sebészhez mégy? Komolyan.


A melleid mérete örökölt, nem fog megnőni. Fogigátló mellett nagyobb a szervezet vízvisszatartása, és több zsírszövet rakódik le. Többek között a melleken is, ezért lesz nagyobb egy időre, aztán amint leállsz a tabival, a melleid is visszazsugorodnak majd.


Ami lényegileg változtathat a méreten (leszámítva a sebészt), az a terhesség, a szoptatás, illetve az elhízás.

2009. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. szemtől növekedésnek indult. Először csak a pms-ként jelentkező mellfeszülés "felejtett el" elmúlni, majd szépen folyamatosan nőtt 2 méretet és nagyobb kosár is kell. Azóta 2x váltottam gyogyit és semmit nem változott a méret, vagyis nem kezdett zsugorodni. Az hülyeség, hogy utána visszamegy eredeti méretre. Arra számíts, hogy plusz kilókkal is számolhatsz, mert nem csak a mell nő. Én speciel több mint 10 kg-t híztam 7 hónap alatt. Még annyit, hogy nekem átok ez a mellnövekedés, mert folyamatos fájdalommal, feszüléssel jár és azóta nem találok egy normális melltartót, amiből ne esnének ki a melleim, mert ez a félig takaró fazon a divat. A doki azt mondta kis mellű nőknél okoz mellnövekedést a gyogyi.
2009. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Épp ezt mondom, hogy a plusz kilók fognak jelentkezni a melleden.


De az is lehet, jhogy a melleden nem fognak, csak a hasadon, csípődön, fenekeden. Embere válogatja. Én arányosan hízom, a mellemre is.

2009. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
egy mai fogazmzásgátlóban állati kevés hormon van, aki arra vár hogy attól nőjjön meg a melle, az várhat jó sokáig, valószínűleg örökre de ha mégis akkor sem fog látványosan megnőni a melled, esetleg egy kicsit, de azt se egy perc alatt várd. ez egy hosszú hormonális változás eredménye, nem olyan mint hogy az első szem gyulladásgátlótól javulni fog a torokgyuszid.
2009. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megnő a melled, már az elejétől észreveszed, nem kellenek évek neki. Én azóta (7 hnap) 2 mérettel nagyobbat hordok és a kosárméret is megnőtt. A probléma "csak" annyi, hogy ezzel párhuzamosan rámjött az a 10 kiló is. Szal aki azt mondja, a gyogyitól nem lehet hízni és nem nőhet a mell, az hazudik. Az orvosok is tagadják, pedig a betegtájékoztató világosan leírja a mellékhatások között...
2009. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!