Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalt egy személy hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt egy személy hasonló élményt?

Figyelt kérdés

a párommal, most péntek éjjelen összebujtunk. rendes pettig volt de háromszor belémcsúszott.egy szer egy löketig, a második kettő meg csk két-két löket volt.

nem volt meg a megömlése de ott a kérdés hogy a gyöngycseppekben volt-e spermája.

tudom hogy úgy hangzik a nagy szöveg: hogy a cseppekben LEHET sperma. elvileg.

a naptárom szerint még nem történt meg a petekilökődésem. az olyan 2 nap múlva fog.

bár állítja hogy az előző partnereivel guminélkül csinálta, és nem törtnét baleset egyiknél sem. ami igaz is mert egy volt barátnőjével beszéltem.

kíváncsi lennék hogy volt-e valakinek hasonló élménye, és mi lett a vége.


kérem a beszólásokat mellőzétek, előre is köszönöm.


2009. aug. 3. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha petting idején is "becsúszik" akkor is húzzatok gumit, az előváladékban is lehet sperma szóval nem szabad kockáztatni, hiába nem történt eddig baleset. Csak óvatosan!

2009. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm sem akart gyereket, de 1-2 löketet ő is megengedett a párjának.Hogy mi lett belőle....együtt játszanak a gyerekeink,csak az enyém tervezett volt..

Szóval ne kockáztass!!!!

2009. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké értem. csak azt szeretném megtudni hány százalék az esélye annak hogy baba legyen belőlle? úgy hogy nem volt még be a peteérés és csak kis ideig volt bennem.
2009. aug. 3. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Háth a férfi sperma egy ideig még benned "éldegél", úgyhogy ha peched van akkor 9 hónap múlva törheted a fejed nagyon a keresztszülőkön...
2009. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát van esélye ,mivel a hímivarsejtek jól érzik a hüvelyedben magukat, akár 72 óráig is! Az előváladék pedig igen nagy %-ban tartalmaz megtermékenyítésre alkalmas spermiumokat!

Én nem nagyon bíznék abban, hogy "az előző partnereivel gumi nélkül csinálta, és nem törtnét baleset egyiknél sem" és mi van, ha pont veled fog megtörténni a baleset??

2009. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, esély nem sok, de én igy estem teherbe februárban.


Nem volt nálunk gumi, nagyon beindzultunk, és csak "becsúszott", meg "éppenhogy", és természetesen előtte kivette. És naptár szerint még csak peteérésem sem volt, ugyhogy én elég nyugodt voltam. :D


Mielőtt lepontoznátok, felnőtt vayok, 27 és nem terveztünk babát egyáltalán, de boldog kismama vagyok a 6. hónapban. :)


Ugyhogy nekem ez lett avége. :)

De állitolag, ez azért nem mindennap esik meg, az emberrel, de a lényeg, védekezz, mert én vagyok az élő példa, hogy igyis becsuszhat.


27L

2009. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sok sikert a babához :)))
2009. aug. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!