Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel a ciklusa első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel a ciklusa első hetében szeretkeztünk, gumi nélkül, de nem mentem el. Ugye nem lehet terhes?

Figyelt kérdés
Már tettem ide fel erről kérdést, 2 év alatt első eset volt, le is csesztem már magam érte. Megjött neki a menstruációja, 2 héttel később, de a kelletténél jobban fájt neki a hasa.
2009. aug. 3. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2009. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A kérdés nem ez volt.

Megjött neki a menstruációja!

Vérzett.

Lehet terhes?

2009. aug. 3. 21:58
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha megjött neki rendesen és nemcsak vérezgetett, akkor nem lehet terhes. Mivel két héttel később jött meg és a hasa is jobban fájt, lehetett nála spontán vetélés is, ha esetleg teherbe esett. Gondolom vettetek tesztet, mert az kimutatja a terhességet. Érdemes egy hét elteltével újabbat megnézni. Megéri használni az óvszert, mint idegeskedni azon, hogy vajon most mi lehet. Ha a következő menses is problémás lesz, vagy esetleg nem jön meg, akkor irány a nőgyógyász.
2009. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

neeeeeeeeeeeem.

vagyis lehet, de nemsok az esélye, ha már megjött neki.

2009. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem késett neki.
2009. aug. 3. 22:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem pl mindig késik, totál hülye ciklusom van. Folyamatosan parázok is miatta (pedig védekezünk), de aztán ha késve is, mindig előjön. Tök fölösleges parázni, vegyetek tesztet, én is azt csinálom és amikor sokat késik, akkor megnézem vele, hogy megnyugodjak.
2009. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi, nem láttam. KÉső van már:)

Ha megjött neki akkor nincs gáz, ha normális időben jön és normális mennyiség, akkor nem lehet baj

2009. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A kérdésből úgy lehetett értelmezni, hogy késett két hetet.... szóval nagyon kicsi az esély arra, hogy terhes legyen, majdnem egyenlő a nullával. A biztonság kedvéért vegyetek tesztet és ha a következő menses kimaradna, akkor orvos.
2009. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen minden választ.
2009. aug. 3. 22:41
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Lehet terhes, mivel nem védekeztetek. Egyes nők terhesség mellett is menstruálnak, szal én nem nyugodnék meg a helyetekben. Biztosat csak a teszt tud.
2009. aug. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!