Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól nincs libidóm. Mire váltsak? Ti mit szedtek?

Figyelt kérdés

Gestomix 20at szedem tavasz óta, és a libidóm kb. a béka segge alatt van. Melyik az fogamzásgátló tabletta, amelytől visszatérhet az "étvágyam"?


Most, kb. 3 hónapig egyáltalán nem fogok szedni semmit, és konzultálok az orvosommal is, most csak a tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinek melyik vált be! Köszönöm előre is.



2012. okt. 1. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én kb 1,5 évig szedtem a Jangee-t, a libidómat mintha növelte is volna, de vérzészavarokat okozott. Most a Femoden-t szedem, egy levélen vagyok túl, eddig minden rendben, az "étvágyam" se csökkent, vérzészavar sincs. Eddig ez a legjobb gyógyszerem.
2012. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én Qlaira-t szedek már másfél éve, és nekem tökéletes, mert a libidóm sem csökkent, és semmilyen zavarom nincs mellette.
2012. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A lyndinette,a sensonette,a femoden,a harmonet, a meliane, minulet, triodena teljesen ugyanaz a gyógyszer, csak más a gyártójuk.gestodene és ösztrogén van mindben.csak a gyogyik kedvéért
2012. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sensonettét szedek, és kanos vagyok !!!
2012. okt. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
mi több mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal, és a bogyót is nagyjából 1 éve kezdtem el. Symiciát szedek, ami csodálatos bőrt varázsolt a nem kicsit problémás arcomból, legalább két méretet nőtt a mellem..DE! a libidóm nekem is hazavágta, szépen fokozatosan, míg el nem értem a 0-át. rengeteget kutattam, olvastam az üggyel kapcsolatban, és TELJESEN egyéni, hogy ki milyen változásokat, mellékhatásokat tapasztal. én jövőhéten megyek konzultációra a nődokimhoz, megkérdezem mi a teendő a szép bőr megtartása és a libidó visszaszerzése érdekében, akkor esetleg megírom az orvos válaszát ha még aktuális a kérdés!
2012. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de már nem szedek gyógyszert és nem is fogok! :) Teljesen tönkretette a szervezetem. Alig várom hogy kiürüljön a szervezetemből és újra a régi legyek! :)
2012. nov. 20. 20:52
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sok idő eltelt, de érdekelne, hogy mi lett végül, mivel én is ebben a problémában szenvedek. Tavaly december óta szedem a Belarát, először minden rendben volt. Aztán szép lassan tönkretette a libidóm, nekem is szép bőrt varázsolt, bár 1-2 kiló felcsúszott. Nem is gondoltam, hogy a gyógyszertől lehet, mivel alig tájékoztatott az orvosom és előtte még nem szedtem semmit és egyébként is nehéz évem volt, gondoltam, hogy biztos a stressz miatt van...de azóta minden rendben és semmi nem változott és hezitálok, hogy váltsak vagy abba hagyjam. Dokihoz is el fogok menni.
2014. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!