Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalomra melyik óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomra melyik óvszert ajánlanátok, ami nagyon biztonságos?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már és akit zavar az enyém, az kérem lépjen ki innen. Viszont aki segítene, annak nagyon hálás lennék.

Készülök az elsőre, mármint ami a fogamzásgátlást illeti, nem szeretném, hogy baj legyen. Sajnos nagyon parázós lány vagyok alapból, így szeretnék olyan óvszert választani a párommal, ami nagyon megbízható. Szívesen venném a tanácsaitokat, tapasztalataitok!

Sokat nézegettem már az interneten, gondolkoztam az Extra vagy Ultra Safe megoldásokon, de azt is olvastam róluk, hogy azok elég vastagok és nem élvezi annyira a pasi az együttlétet. Ezt viszont nem szeretném, a legfontosabb a védekezés és hogy neki is jó legyen és élvezetes. Mit ajánlanátok?

Lifestyles vs. Durex? Melyik nagyobb méret?

Ja és még egy kérdés: Van valami valóságalapja annak, hogy a gyümölcsös "ízesített" gumik nem olyan megbízhatóak? Ugyanis azt is ki szeretnénk próbálni. De ha tényleg könnyen szakad vagy ilyesmi, akkor inkább átgondoljuk még 1X...


Köszi a válaszokat!


Lilla


2010. jún. 18. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a sima Durex Classic vált be
2010. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
durex arouser, az nalunk még sose szakadt ki.. ( kopp, kopp, kopp..)
2010. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
durex extra thin.. lehet h vékonynak tűnik de haverommal alig bírtuk elszakítani:D pedig nem vagyunk gyengék meg abba lehet élvezni barátnőmmel azt használtuk amég nem szedett tabit
2010. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Durex,Lifestyle egy kutya.Szerintem mind 2 megbízható.Ultra thin.Mi azt használtuk.Csak pozitív tapasztalatok,szóval ne parázz annyira!Sok sikert' (:
2010. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
másikban is lehet élvezni.. hülyeség ez.. :DD
2010. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, édik vagytok!!!
2010. jún. 18. 14:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Durex Love!
2010. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha annyira biztosra akarsz menni fogamzasgatlas teren akkor hasznalj kiegesziteskent valamilyen spermicidet... biztos ami biztos alapon
2010. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a durexet nem szeretjük, nekünk már másodjára szakadt ki... most kezdtük el azt használni, eddig life style-t használtunk, azzal még nem volt probléma! Ha nem akarsz esemény utáni tablettáért rohangálni meg még jobban parázni, akkor szerintem ne durexet vegyetek...bár egyik óvszer sem 100%-os, függ a használattól is, nekünk a durex a másfél órát már nem bírta... ezért én inkább a fogamzásgátló tabira szavazok azon belül is a yasminelle! Ha pedig komolynak ígérkezik a kapcsolatotok, akkor ajánlom, hogy ne sokáig szenvedjetek gumival, mert gumi nélkül mind kettőtöknek jobb élvezetet nyújt!
2010. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekunk a durex még nem szakadt ki.. csak a gyümis, de abból durex is, meg másfajta is.. olyat ne vegyetek, esetleg orálhoz, jó az ize :)) ( igen, orálhoz, nem kell belémkötni, pl. én könnyen elkapok torokbacilusokat, amik egyszerű higiénia során nem távolithatók el.. ) de ha parazol, akkor mellé pharmatex!!
2010. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!