Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló önmagában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló önmagában hízlal, vagy a zabálás? (bővebben)

Figyelt kérdés
Szóval olvastam többször, hogy a hízás mellékhatása, itt is, és máshol is. De mégis mi hízlal? Maga a hormontabletta, hogy szeded, és hízol a hormonok miatt, vagy az, hogy növeli az étvágyad, és attól hízol? Szóval ha elkezdem szedni, de nem eszek többet, és nem mozgok kevesebbet, mint most, ahogy pont meg vagyok magammal elégedve, és tartom a súlyom, akkor nem fogok hízni? Vagy ha elkezdem szedni, ehetek csak salátát csirkehússal, akkor is hízok?
2012. okt. 3. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

IS-IS


Van akinek a fogamzásgátló tablettától megváltozik a hormonja, és ez eredményezi a hízást. Van akinek meg az étvágyát növeli,és mivel állandóan éhes, jönnek a felszedett kilók.

Ha a hormon változik, akkor le kell állni vele, és másik tablettát kell kérni.

Ha megnöveli az éhséget, akkor figyelni kell arra, hogy normálisan étkezzünk és mozogjunk.. Akkor nem lesz hízás..

2012. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tabletta elhiteti a szervezeteddel, hogy terhes. Ezert no a mell sokaknal, es ezert no az etvagy. Amiota szedem, en is sokkal tobbet akarok enni. Tobbszor vagyok ehes. Figy, nem midenkire hat ugyanugy, probald ki. Szerintem CSAK a tabletta miatt nem nagyon hiznak ma mar, ezekben mar alig van hormon
2012. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A végső lökést úgyis a doki szava adja majd, csak tudom, hogy ő nem beszélhet le semmiről... Plusz mindegyiknek érdeke, hogy ő írjon fel dolgokat... De akkor jó eséllyel kapok nekem való gyógyszert, és nem lesz semmi bajom, REMÉLHETŐLEG?
2012. okt. 3. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, már megint ez jött fel, hogy azt hiteti a szervezeteddel, hogy terhes vagy.. NEM, NEM ÉS NEEEM!!

Az álterhesség egy nagyon ritka és komoly betegség, a tabletta nem így működik! Nem hiteti el a szervezeteddel, hogy terhes vagy!


Na és akkor kérdező: van, aki azért hízik, mert növeli az étvágyát a tabletta és többet eszik, van, akire feljön pár kg víz, és van, akinek borul az egész hormonháztartása és ezért hízik. Mert ők kb a levegőtől is híznak.

Mérd magad hetente, és ha semmit sem változtatsz az életmódodon és mégis hízol folyamatosan, akkor mindenképp hagyd abba és fordulj orvoshoz.

2012. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
álterhesség az más. az valóban betegség. de a fogamzásgátló is úgy hat, hogy leálltja a peteérést, és terhességkor is ez történik... terhesség esetén is hasonló irányba változik a hormonháztartás.
2012. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De nem hiteti el a szervezettel, hogy terhes.
2012. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!