Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok? Bővebben lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett vagyok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Vesemedence gyulladás miatt 4 doboz antibiotikumot kellett beszednem. fogamzásgátlót szedek és két mensi között vérezgettem. elmentem nődokihoz és azt mondta hogy az antibiotikum teljesen megszüntette a fogi hatását. de azt mondta az orvos hogy a következő ciklusban már védett leszek. de én mégis félek gumi nélkül szexelni? mit tegyek? várjak még és ha igen meddig?
2009. aug. 4. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
a kövi ciklus utőán már télleg védett leszel. amint megjött, és utána.
2009. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szünet után ....következő mensi után annyi nap, ami rá van írva a tájékoztatoba, ahhoz a részhez h mikoroltl véd, ha most kezded...
2009. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 7 napos szünet után tényleg védett leszel. Ne parázz, az orvos nem hülye.
2009. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már 10 szem antibiotikum is kiüti a fog.gátlót, nem hogy 4 doboz. Azért véreztél, mert ezzel jelezte a szervezeted, hogy nem vagy védett. Én biztos várnék 1 hónapot. amúgy ált. 1 hetet javasolnak az antibiotikum befejezése után. De van olyan is, ami után 1 hónapot.
2009. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!