Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg létezik ilyen fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ilyen fogamzásgátló tabletta? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hallottam olyan tablettáról, aminek a szedését nem befolyásolja a havi ciklus, mert minden darab ugyanannyi hormont tartalmaz. Tényleg létezik ilyen, és ha igen, ugyanannyira hatásos?
2012. okt. 8. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Miiii van???!


Ha tablettát szedsz, akkor mesterséges ciklusod van, a természetes ciklusodat kikapcsolja és felülírja! Tehát onnantól kezdve tök mindegy a te természetes ciklusod!

A másik meg, hogy rengeteg tabletta egyfázisú, tehát mindegyik szem ugyanannyi és ugyanolyan hormonkombinációt tartalmaz.

Vannak még többfázisúak tabletták is.

2012. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyfázisúra gondoltam, csak nagyon régen hallottam róla valami ismerőstől, nem emlékeztem hogy hívják. Az érdekelne, annál is kell szünetet tartani vagy minden nap be kell venni belőle ha van épp menszesz, ha nincs?
2012. okt. 8. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd már el ezt az egyfázisú dumát. A legtöbb gyógyszer egyfázisú, így nem hallottál valami hú de különleges dologról..

21 napig szeded, 7 nap szünet. Ennyi.

2012. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben utána néztem...Elnézést ha valamit nem tudok, kérdezek, azt hittem erre való az oldal.
2012. okt. 8. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!