Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől késik a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

A kérdésem kicsit pontatlan, mert igazándiból én arra lennék kíváncsi, hogy nincs e bajom. A menstruációm augusztus 30-án jött meg. Másnap bevettem a legelső fogamzásgátló tablettámat(előtte még soha nem szedtem... Dienille márkájú). Azóta 1 levélke kiürült, és mikor elfogyott elfelejtettem az egy hét szünetet, így másnap egyből kezdtem a második levelet szedni. Ez a menstruáció késleltetéséhez vezet...az normális ha nekem még most sem jött meg? a második levél végénél járok. előre is köszönöm a válaszokat.

u.i.: közbe beteg is voltam 1 hétig. sokat stresszelek.



2012. okt. 8. 16:35
 1/6 Lues válasza:
Keresd fel az orvosod!
2012. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Következő alkalommal ne feledd a szünetet. Sztem felesleges a doki. Bekavartál magadnak ennyi.. Viszont ha köv.alkalommal se lesz semmi akkor menj vissza.
2012. okt. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
AKKOR JÖN MEG, HA MEGTARTOD A SZÜNETET. Megvonásos vérzéseid lesznek a tabi mellet, tehát a szünet szükséges a vérzéshez.
2012. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha nem volt közben semmi vérzésem semmi megvonásos, semmi extra miközben szedtem a gyógyszert? Mellesleg tegnap kezdtem az egy hetes szünetet. mikor kell megjönnie?
2012. okt. 13. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szedted, tehát a bevitt hormon a helyén tartotta a nyálkahártyát. Ha szünetelsz, a hormon kiürül, és a 3., 4.vagy 5. üres napon elkezdesz vérezni. Ez tabi és egyénfüggő. A szünetnek 7 napnak kell lenni, és a vérzéstől függetlenül ha nem múlt is el, vagy ha hamarabb lett volna vége akkor is a nyolcadik napon megint elkezded a következő levelet. Így négy hétből 3 tablettás 1 üres lesz. A legkönnyebb megjegyezni úgy hogy a kezdőnapodat megjegyzed . Ha ez pl. kedd, akkor a levél első szeme mindig kedd lesz. Az utolsó hétfő. A szünet első napja is kedd és az utolsója hétfő.
2012. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én azzal rontottam el hogy előbb kezdtem el mint kellett volna de miután befejeztem az első levelet az után a 2. napon meg is jött:))

ezért nem kell elmenni dokihoz mert ugyanazt tudná mondani mint az előző válaszoló hogy a 2. levél után tart egy hetes szünetet:)

2013. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!