Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen gumit ajánlotok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gumit ajánlotok a nagyobb élvezetért?

Figyelt kérdés
17/L
2009. aug. 5. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Traktor külső...!?
2009. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a gumi adja a nagy élvezetet. Ha jól csinálja a barátod akkor jó lesz. Meg az önismeret is sokat segít.
2009. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Durex ultra thin vagy Lifestyles ultra thin, az utóbbi szerintem jobb és talán még olcsóbb is. Ultra vékonyak, szerintem ez nagyon is befojásolja az élvezetet. Kiszakadnia nem lenne szabad, nem arra találták ki.
2009. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal amúgy egyetértek hogy nem a gumi befojásolja az élvezetet csak egy véknyabbal jobban érzik egymást.
2009. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a gumi se véd meg mindentől,barátomnál is volt mégis elütötte egy Busz...
2009. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utobi komntelonek LOL azon sokat nevetnek meg akor is ha igaz sry ha meg nem ako :D


Szerintem nem sokat szamit!

2009. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vékonyítottal ő többet érez. Én nem éreztem különbséget. Gumi az gumi... A masculan rücskösét meg sem éreztem, a durexé meg napig tartó fájdalmat okozott, annyira kidörzsölt. Legyen jó síkos a gumi. A legsíkosabb fajta a masculan. Abból is van vékonyított.
2009. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!