Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix tabletta mikortól hat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix tabletta mikortól hat?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom Gestomix tablettát írt fel nekem, és azt mondta, hogy a menzesz 3-ik napján vegyem be az első tabit. A tájékoztatóba azt irja, ha nem a menzesz első napján kezdem a szedést, akkor egy hétig még védekezni kell. Itt sok választ olvastam, pl egy hónapot, 2 hetet, 3 hetet várjon az illető.Ti mit gondoltok? 2 hét után védett vagyok?

Illetve lenne még egy kérdésem.Hüvelygomba fertőzésre Dermyc 150 mg-os kapszulát irt fel, amit júliusba kétszer kellett beszednem, majd augusztusba és szeptemberbe 1-1 kapszula. Szerintetek csökkentheti a tabletta hatását a kapszula szedése?Előre is köszi a válaszokat.


2009. aug. 6. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, akkor csak a 2. levél elejétől hagyjátok el a gumit.

A másik bogyót a nődokitól kellett volna megkérdezned, hogy van-e hatással a fog.gátlóra. Olvasd el a tájékoztatóját, hátha benne van.

2009. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, csak annyira zavarban voltam, hogy elfelejtettem megkérdezni, és mikor kijöttem akkor jutott eszembe..(most irattam előszőr tablettát)

Köszi a válaszod

2009. aug. 6. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem a menzeszed első napjától szeded, akkor az első menzeszedet várd meg, és csak utána szexelj óvszer nélkül.


sztem jobb kivárni a biztosat, mint arra hallgatni h áááh, biztos védve vagy már 1 héttől...aztán meg parázni h vajon megjön-e :S

2009. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Gestomixom van. Biztonság kedvéért szerintem szedd be az első levelet, és miután elkezdted a másodikat, már nem kell másképp védekezni. Főleg hogy antibiotikumot is kellett szedni, mivel az csökkenti a hatását.
2009. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek a választ.

Nem tudtam eldönteni hogy a Dermyc az antibiotikumnak minősül-e, így már csak azt nem értem, hogy ha nekem még ebbe a hónapba, illetve szeptemberbe is be kell vennem 1-1 kapszulát, akkor még 2 hónapig gumival kellene védekeznem?...mert hogy csökkenti a fogamzásgátló hatását? :S

2009. aug. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!