Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gestomix tabletta 10 szeméné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gestomix tabletta 10 szeménél járok és a barátom elmentbennem de csak a negyede. A tablettát a menstruációm utolsó napján vettem be. Hatot már?

Figyelt kérdés
itt olvastam vmelyik kérdésnél hogyha valaki cólát önt fel magának akkor elvileg nem esik teherbe,hát én megcsináltam. normális válaszokat légyszi.
2009. nov. 14. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
istenem neemár :S
2009. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy komplett XD Kólát??? Hol hallottad ezt? Akkor már értelmesebb lett volna, ha veszel a gyógyszertárban kúpot, melyet az aktus előtt kell pár perccel felhelyezni és elvileg véd, de elég sok esetben hallottam arról, hogy teherbe esett az illető... Na, de hogy kóla... XD Amúgy elvileg a menstruációd első napján kell bevenni, hogy védett legyél már az első napokban is!

Szóval valószínű, hogy még nem voltál védet!


Teszt és doki!!!!!


20/L

2009. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt szedem, benne van a betegtájékoztatóban, hogy mikortól vagy védett.

Ha a menstruáció első napján kezded szedni akkor azonnal, ha a 2-5. napján akkor legalább 7 napot kell hagyni, tehát a 8. napon leszel védett.


Ha másért nem, a hülye kólás ötleted miatt sürgősen el kéne menned dokihoz, mert elég komoly fertőzéseket, gyulladásokat is okozhat. Még egy-két ilyen barom ötlet és rövid időn belül nem is lesz szükséged fogamzásgátlóra, mert meddő leszel.

2009. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi már én is megbántam azt a kólásat ,de hát ha fél akkor hülyéket cselekszik az ember...

am utolsónak hogy akkor már védett vagyok?mer a 8.-ik napon vettem be mer a nőgyógyászom azt mondta.és ma reggel megmértem a hőmérsékletem és 37 , 1 volt sztem peteérésem van.de elvileg a gyógyszer pont a peteérést gátolja és ha nekem most van akkor elvileg nemhathat , nem?lécci segíts.

2009. nov. 14. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszer mellett nincs peteérés, egy hő mérésből pedig nem lehet következtetni semmire.

Ha te már a 8-9-10. szemnél jártál mikor beléd élvezett, akkor már biztosan nincs gond, viszont a cola miatt muszáj lenne dokihoz menned.

2009. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!