Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okoz-e gondot, ha nem folyamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoz-e gondot, ha nem folyamatosan szedem a fog. Gátlót?

Figyelt kérdés

Tehát.

Yadinét szedek.3havi 7000körül mozog,nem bírtuk minden esetben megvenni,és volt hogy kihagytam egy hónapot,magyarán nem szedtem,mert nem volt mit.Most egy havira gondoltam,és azzal csak megbirkózunk valahogy.Nincs párom,baba veszély nincs,de úgy mégis,felborítják a szervezetet ezek a kisebb nagyobb szünetek? Vagy akármilyen problémát okozhat?


2009. aug. 6. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Sztem ha túl drága nektek,akkor menj vissza a dokihoz,és mondd el neki,mert akkor ir fel neked olcsóbbat!

Amúgy nem tudom a kérdésre a választ...de biztos nem igazán jó a szervezetednek sem!!A fogamzásgátlót nem erre a célra találták ki,hogy néha-néha szedje az illető!!

2009. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha egyszer elkezdted szedni, akkor ez a kihagyásos módszer nagyon nem jó a szevezetednek. Mire hozzászokna, addigra megvonod tőle. Mire visszaszokna a tabletta nélküli állapotba, megint elkezded bombázni. Ez az összevissza szedés libidócsökkenést, hüvelyszárazságot is okozhat. És nem is véd olyan biztonsággal, mintha rendszeresen szednéd, mert mégiscsak a hormonszintedet birizgálod a tablettával. Szedd rendszeresen, háromhavonta 7e forint szerintem megéri azt, hogy utána ne legyen gondod az egészségeddel.
2009. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én most álltam le vele, és alig jön meg...pedig én folyamatosan szedtem. Megértem h nincsen rá pénzed, de tényleg nem jó össze-vissza szedni. Egyetértek az előttem szólóval. Menj vissza dokihoz, és őszintén mondd meg neki h pénz okból de írjon legyen szíves másikat.
2009. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nincs párod. Akkor nem is kellene szedned. Ráérsz akkor, amikor lesz.
2009. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy nincs párod. Akkor miért szeded? Bőrproblémákra más készítményeket szedjél, ne fogamzásgátlót.

(második voltam)

2009. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó: csak sajnos bőrproblémákra nincs más olyan hatásos készítmény aminek ne halnál bele a mellékhatásaiba, sajnos tudom. kérdező: ha nincs gond a bőröddel tehát nem amiatt szeded akkor ne szedd egyáltalán mert ezt így nem lehet. plusz ha a bőröd miatt szeded, így arra sem fog használni inkább még jobban tönkreteszi az állandó hormoningadozás.
2009. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj ezzel, ez nagyon veszélyes játék! döntsd el, hogy akarsz-e szedni foggátlót vagy sem. mert azt vagy rendesen, az előírásokat betartva szeded, vagy sehogy. van egy ismerősöm, ő űzte ezt, amit te, és az utóbbi időben nagyon sokat betegeskedett, és kiderült, hogy hormonzavartól... milyen problémát okozhat amúgy? pl azt, hogy úgy megkavarja a ciklusodat meg a hormonházartásodat, hogy soha az életben nem lehet gyereked.
2009. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!