Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Durex Extra Safe mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Durex Extra Safe mennyire jó első alkalomra? Honnan tudjuk hogy mekkora a jó méret belőle?

Figyelt kérdés

Félek attól hogy kiszakad, és itt is olvastam elrettentő dolgokat róla... Nektek mennyire vált be?

Méretből 52 és 56 volt rá írva, de akkor ez most mit jelent?



2012. okt. 13. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
vastagságot jelent,ha nem bízol ebben a márkában nézz másikat rako pl.
2012. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom miben bízzak, ezért kérdezem :P
2012. okt. 13. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem egyikkel sem volt bajom,pedig volt márkátlan gagyi is, mielőtt kiveszed a gumit ellenőrizd le nyomd össze a tasakot ha ereszt a csomagolás akkor kuka ha nem jön ki akkor használatra alkalmas. :)
2012. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az 52 és az 56 mm-ben értendő, ér kerületet jelöl.
2012. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még én se basztam, de azért annyi agyam volt, hogy elolvastam a Durex hívatalos oldalán a használati útmutatót. LEszűrtem pár következtetést. Ha légmentesen húzod a faszodra, akkor nem nagyon szakad ki! Szinte semmi esély, kivéve ha tüskés egy nő pinája belülről. De ez kb. kizárt. Szorítsd el a ge-ci-tartó részt a végén, és úgy légmentesen tudod felrántani a faszodra, és nem lesz bi-bi. Biztos van a csomagoláson mérettáblázat, ebből be tudod lőni faszod,hogy mekkora megy rá. Én is ilyennel fogok neki prostizni, ráadásul lófaszt se érzel benne állítólag, olyan vastag. Késlelteti a pö-csö-det,hogy korán lőjöm.

Gondolom nem véletlen a neve, ma már nem gyártanak megbízható nagy gyártók gagyikat.

2012. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!