Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és a 18 cm es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és a 18 cm es Péniszemre milyen óvszert vegyek? durex xl? Vagy milyen a jó méret rá? Kb 14-15 cm a kerülete, és kb 5 cm az átmérője, milyen óvszert vegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Durex Real Feel biztosan jó lesz rá én azt használom.

( A többi nekem is kicsi. )

2011. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, és az xl es nem jó?? gondolom az is nagy...
2011. dec. 7. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

1. minek neked óvszer? tizenöt évesen még játszani kell, nem kefélni, - vagy kiélt kiégett emberré szeretnél válni?

2. erre a méretre jó a normál kotton a boltban bármelyik....

2011. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
húzzál rá motorbelsőt.
2011. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

pls 1. nem kritizálás miatt jöttem

2. nem vagyok kiváncsi a hülyeségekre

az első választ köszönöm szépen, a többiek meg ha tanácsot nem tunak adni, akkor inkább ne is írjanak semmit.

KÖSZÖNTEM!

2011. dec. 7. 18:36
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez a kiégés duma annyira hülyeség,hogy az már fáj. :D
2011. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Azért a 18 cm még nem eXtra Large:)

Egyébként meg van olyan óvszer, aminek a kerülete nem elég, van aminek a hossza. Kísérletezz! Azért nem egy olyan összegről van szó, amiért jelzálogkölcsönt kéne felvenni:D

2011. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
drága virágszálam, ez nem hülyeség, nem is kritika, csupán építő jellegű javaslat. dehát ha ily sürgős majd meglátod milyen kiégett homo zombi leszel 30 éves korodra....
2011. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Sztem a farkad helyett az iq-d kéne méregetni, bár az nem is kérdéses, hogy melyik lenne nagyobb...
2011. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem! Itt leolt mindenki egy 15 eves kölköt hogy majd Zombi lesz ha most dugni fog! Szerintem egy kicsit mar eljart az idő a mostani fiatalsaggal szemben elvart igenyek felett! En 14 evesen vesztettem el a szüzessegemet es most vagyok 29. Nem lettem zombi es kiegett sem. Miert baj ha kerdeznek? Ezt nem tudom megerteni! Es a sok bölcs bolond felnott bekepzelten visszadobja a valaszt hogy neked meg legoznod kellene! Gratulalok! Szerintem Ti vagytok a zombik!

Haver, egyebkent en is azt mondom hogy probalj ki par ovszer tipust, mert nem biztos hogy neked az jo ami a masiknak. 18 centire nem kell extra nagy. Az egy atlagos meret. 22 korul vagy felett szoktak nagyobbat venni. :D

2013. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!