Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű mennyire zavaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű mennyire zavaró szex közben?

Figyelt kérdés
érdekelne, hogy lehet-e érezni, akár a fiú akár a lány részéről, illetve igaz, hogy ki lehet szedni három órára? akár szex közben is?
2012. okt. 16. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha análba nyomjátok, akkor nem zavar egyáltalán.
2012. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első 2-3 alkalommal éreztük, de azóta 1x sem. Szerintem akkor is csak azért, mert még nem csúszott a helyére, azóta egyikünk sem érzi.


De ha zavar, vegyétek ki addig, napi max 3 órát lehet.

2012. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezekszerint nem szükséges hogy szex közben is bennt legyen? úgy is ugyanolyan a hatákonysága arra a 3 órára?
2012. okt. 16. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező bent lennie, de ne felejtsd el visszatenni 3 órán belül. És ez egész napra vonatkozik, tehát nem lehet olyat, hogy reggel kiveszed 3 órára meg este is 3 órára. Ugyanolyan a biztonsága.


De tényleg nem zavaró, ha a megfelelő helyen van.

2012. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. okt. 16. 19:08
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Ehhez még én is kérdeznék egyet! Van valami extra tárolási módja arra az időre amíg kiveszem? Tartsam meg pl az eredeti csomagolást vagy tök mindegy, elég ha lerakom az asztalra pl és utána lemosom? Meg használat előtt ugye hűtőben kellett tartani, ez érvényes a 3órás kivételre is?

köszi!

2013. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta már több mint fél éve használom, eddig egyszer sem vettem ki szex közben, mert egyáltalán nem zavar, egyébként azt mondják, hogy szigorúan csak az eredeti csomagolásban lehet tartani, amikor kiveszed, na most hogy ilyenkor hűtőbe kell-e rakni vagy sem, azt nem tudom :/ egyébként szerintem nem, mert akkor elkezd hülni, gondolom gyengül a hatása is, ugyanis eredetileg is azért kell hűtőben tartani, mert az blokkolja, hogy elkezdje kiengedni magából a hormonokat... Ha nem blokkolná, hamar lejárna a szav. ideje... Szóval ha most 3 órára visszateszed, az kb. olyan mintha lefagyasztanád :/ és utána kérdés, hogy ugyanúgy reagál-e a ,,felolvasztásra" ugyanúgy elindul-e a hormon kibocsátás mikor kiveszed a hűtőből vagy sem... Szóval én nem tenném hűtőbe, csak a zacsiba. Perszee ez az én véleményem :)
2013. jún. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!