Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek zavaró az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Fiúk! Nektek zavaró az, ha a csajnak szúrós lent? Iritál titeket petting vagy esetleg szex közbe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel 19/L hozzáteszem hogy ha pl. a láb is szúr kicsit.. mivel nem lehet minden nap borotválni,mert teljesen kippatogzik, meg egyre erősebben nő akkor,meg nem jó minden nap azzal tölteni a szabadidőt...a gyanta is sza-t sem ér...
2012. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
mi szúrós?a szőre?mert az zavar úgy jó ha kopasz!
2012. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Majd jól visszaszúrunk. :D


Vannak ennél nagyobb problémák is.

2012. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze kinek nem jó ha kopasz 2. De nehogy azt hidd hogy ti kivételek vagytok pasik és nektek nem kell leszedni.Minket is ugyan úgy zavarhat hogy ősember vagy....Akkor te is szedd le minden nap ;) Nem kell őserdőt növeszteni, de te is ember vagy és szőrös, akkor átérezheted a helyzetet.
2012. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Eddig egyedül 1 normális választ kaptam..
2012. aug. 23. 17:26
 6/19 anonim ***** válasza:
utolsó a férfi úgy jó ha szőrös!ez teszi férfiassá!
2012. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha inkább nekem válaszolnátok?! -.-"
2012. aug. 23. 17:30
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Zavaró, nem várom el egy lánytól a szőrtelenítést, csak az ápoltságot. Viszont egy nő ne legyen szúrós, az nagyon nem nőies.
2012. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
engem nem zavar de azért borotválja néha a lábát stb. mert eléggé undorító a szőrzet ehy nőn!de ez csak az én véleményem!
2012. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nezd, en uszo vagyok (es lany), es meg igy is csak 2naponta borotvalok labat-honaljat-egyeb helyeket, mert nekem nem eri meg az, hogy sebes es kipattogzott legyek es viszkessek + 1 nap simasagert cserebe.

megjegyzem meg egy pasi sem panaszkodott (:

2012. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!