Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a következménye annak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a következménye annak, ha a levél felénél hagyom abba a fogamzásgátlót? A libidóm egyenlő a nullával, és ez így már nem állapot. Nem bírok várni. Szeretnék tőle megszabadulni minnél hamarabb.

Figyelt kérdés

Már írtam egy kisregényt, ehhez a kérdéshez, de nem küldték be, mert túl rövid volt a kérdés. -.-


Szóval röviden. 3 éve szedek gyógyszert. Fiatalkori hormonzavar miatt kezdtem el szedni, mert állandó petefészekcisztáim voltak. Két éve semmi ciszta, de időközben a libidóm -> HOPP, eltűnt. Azt hittem ez az akkori párom miatt van. De egy éve új kapcsolatom van, boldog vagyok, de nem kívánom a szexet. Utána néztem neten. Sok helyen olvastam libidócsökkenésről gyógyszer miatt. Visszagondoltam arra az időre, mikor elkezdtem szedni, és kb. azóta romlott a helyzet. Elmentem az orvosomhoz, meg vizsgált, bele egyezett az abbahagyásba. Azt hittem ezt a levelet már gond nélkül végig szedem, de nem akarom. Szószerint! Most hogy tudom, hogy abba hagyhatom, minnél hamarabb meg szeretnék tőle szabadulni. Már a tudat is boldogabbá tenne, hogy nem mérgezem magam.

A dologgal természetesen megvárnék néhány választ.


2012. okt. 21. 11:49
 1/5 anonim válasza:
Jelentősebb kockázata nem lesz, csak az első pár hétben ha szex kerülne szóba, még inkább figyelj oda a védekezésre, ha nem szeretnél babát. Ha a párod is támogat benne, próbáljatok más fogamzásgátló módszereket.
2012. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is uyganez a helyzet. Gestomix20. Ha már elkezdted a levelet, akkor szedd végig, mert ha abbahagyod még nagyobb bajt csinálsz. Nyugi. ha eddig kibírtad ez a 10 nap már semmi....utána természetesen ne szedj 3hónapig smemilyen gyógyzsert, majd a dokihoz menj el és mond el neki h mi a helyzet. Rendbe fog jönni, csak a barátod győzze kivárni..
2012. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi bajt csinálna? Én simán abbahagytam egyik napról a másikra, semmi bajom nem lett. Igaz, hogy 1 hét múlva már sikerült is a baba, úgyhogy védekezni azonnal kezdjetek máshogy, mert a gyógyszer hamar kiürül a szervezetből.
2012. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz és kérd ki a véleményét,hogy hogy a legjobb...ezt mindenképp meg kellene tenned már csak a cisztáid miatt is...
2012. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A doki beleegyezett a gyógyszer befejezésébe. Direkt azért mentem el hozzá. A cisztáim elmútak. 2 éve nincs. Mondta is, hogy időszerű lenne, mert fiatalon kellett elkezdeni szedni. Engem az érdekelne, hogy a felénél abba hagyhatnám-e.

Köszi a válaszokat!:)

2012. okt. 21. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!