Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell megjönnie az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell megjönnie az első vérzésnek? Többi lent

Figyelt kérdés

Első alkalommal kezdtem el szedni fogamzásgátlót szedni. Csütörtökön vettem be az utolsó szemet, de még nem jött meg. Terhes lehetek? Vagy mi a baj?


Köszönöm a válaszokat


2012. okt. 22. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg a dokit aki felírta???

Ne aggódj, az első alkalommal, kicsit felborul a belső háztartás...

2012. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató...
2012. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Háhá :D válasza:
Ne aggódj, én már június óta szedek fogamzásgátlót, és azóta is néha összevissza jön meg..ja, és számíts rá hogy az első vérzésed lehet hogy egy hónapig is el fog tartani (nekem addig tartott, persze sokkal gyengébben mint a rendes vérzés...) és persze ez gyógyszerfüggő is nagyon.De minden esetre kérdezd meg a nőgyógyászod, csak az a biztos!
2012. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!