Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek önzőség csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önzőség csak óvszert használni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és egyszerűen az összes védekezésmód számomra egyátalán nem szimpatikus.Eléggé egészség centrikus vagyok és annyi negatív hatásuk van,nem akarom tönkretenni a szervezetem (senki miatt).

Szerintetek egy hosszútávú kapcsolatban ez önzőség?


2012. okt. 24. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
nem, csak kényelmetlen-szerintem
2012. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha a párod nem kifogásolja, akkor semmi baj nincs belőle, bár tényleg egy kicsit önző dolog, de ha nincs más megoldás, még mindig jobb, mint pl. a megszakított közösülésnek nevezett orosz rulett.
2012. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne önző? Nem árt senki egészségének sem.
2012. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
nem az de a gyógyszer egyszerűbb, biztonságosabb, nagyobb az élvezet mind2nek, és óvszert venni mindig háát elég drága mulatság...:)
2012. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
De a gyógyszer meg a nő szervezetének nem jó.. :/
2012. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:-)

Igen,tisztában vagyok a gyógyszer és a többi dolog pozítiv hatásaival is,de sajnos ez számomra nem ér fel az egészségemmel.

2012. okt. 24. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Elég önző dolog, de csak azért, mert utána se nézel a dolgoknak, és úgy hozol meg egy döntést, ami kettőtöket érint.
2012. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
84%

Miért lenne önzőség?Ezt úgy bírom a faszikban.-.-A Pharmatex lótúrót nem ér, a megszakításos sem(tudom, vannak ritka kivételek:)), naptár módszer, hőmérőzés sem ér semmit.A spirált szülés után szokták fel tenni, az sem nyújt 100%-os védett séget.A pesszáriummal is van egy kis macera.(Fel tenni 3 órával előtte, stb.)És ott van a férfiak által úgy imádott fogamzásgátló.Én is imádtam, amíg folyton hüvelygombám nem lett tőle.A libidómat teljsesen taccsra vágta.Havi 1 szex nagy kényszerrel ment csak.Pár napja hagytam abba.Kissebb javulást már most érzek.De elkiabálni nem akarom.:)És lesz*rom, ha gumizni kell.Inkább az, mint hogy ne kívánjam az együtt létet a párommal.Még ott a 3 hónapos hormontöltet, az sem egészséges.A hüvelygyűrűről tudok a legkevesebbet.Azt hiszem az is hormonális.DE nem akarok hülyeséget mondani!!Erről mesélhetne is valaki.:)És még ott az elköttetés.(Jó pár gyerek után, x évesen)Én ezekről tudok. Szóval:

-fogamzásgátló

-naptármódszer hőmérőzéssel

-pharmatex, és egyéb spermicides készítmények

-elköttetés

-hüvelygyűrű

-spirál

-gumi

-3 havi injekciózás

-pesszárium

Azt hiszem ezeket íram csak le.Ha valaki fiatal ne is szedjen fogamzásgátlót.Én is úgy vagyok vele mióta párszor műtöttek, hogy az egészség az egyik legnagyobb kincs.Azt mondom nem önzőség a gumi.Pharmatex-el még bebiztosíthatod.(de pharmatexet magában ne!)Ha már 20 vagy, vagy a körül.És meg szeretnéd próbálni a gyógyszert, akkor megteheted.Nem mindenkire van rossz hatással, de mégis csak plusz hormon a szervezetedben, 3 évente 1 év szünet, vagy kinek hogy szimpi.:)

Szóval ismétlen, nem önzőség.A nőknek is jobb gumi nélkül, de ha nem akartok gyereket, a pasi se verje ki miatta a balhét.A párom is úgy van vele, most, hogy látja, hogy van benne némi vágy az elmúlt időkhöz képest, örömmel veszi a gumit.x)

2012. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Most voltam nem rég dokinál.Nálunk szóba jött. Ezt hadd tegyek hozzá, hogy ha gondolod - annak ellenére, hogy macerás - nőgyógyásszal megbeszélhetnéd a pesszáriumot.Bár nagyon oda kell figyelni a felhelyezeésnél.Először a doki rakja fel.Mindent megmutat, és elmond.(Ha jót választottál.:) ) Azt mondta rá, hogy a pesszárium a nők óvszere.:)Kb. egyenértékű a gumival rendeltetésszerű használat esetén. De nem mindenki támogatja.De ha érdekel menj el dokihoz.Beszéld meg vele.:)
2012. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2012. okt. 25. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!