Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon sokat veszt így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat veszt így a hatásából?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy elég sűrűn megy a hasam (nem tudom, miért, kb. egy éve). Fogamzásgátlót szedek, aminek a papírjára az van írva, hogy ha megy a hasa az embernek 4-5 órán belül azután, hogy bevette a fogamzásgátlót, szedjen be még egyet. Viszont félek, hogy mégsem ürült ki a szervezetemből, és kettő tabletta már sok lenne, de ha meg nem veszek be még egyet, akkor esélyes a teherbe esés.


Mit tehetnék? Egyáltalán mitől mehet folyton a hasam..?

18/L


2012. okt. 26. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel miért egy évet vártál? Irány az orvos...
2012. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fos-ás
2012. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj dokihoz, ha már egy éve állandóan megy a hasad, és amíg meg nem oldódik, használj gumit.
2012. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltam, azt mondta, diétázzak.. sokszor diétáztam, de akkor is megy a hasam, ha picit is ideges vagyok. Sőt, akkor is, ha épp valami rendezvényen vagyok, és félek, hogy pont akkor menni fog a hasam - egyből megy!

A gumi lenne átmenetileg a megoldás, csak azt nagyon nem szeretem, mert dörzsöl, és kényelmetlen, ezért (is) szedek inkább fogamzásgátlót, és persze mert biztonságosabb. Természetesen, ha megy az ember hasa, akkor ez sem a legjobb megoldás a védekezésre.

2012. okt. 26. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor használj hüvelygyűrűt, annál nem számít a hasmenés, de amúgy olyan, mint a tabi.
2012. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem IBS-m van, minden etkezes utan megy a hasam. Minden nap Imodiumot kell bevennem, ez is meg a hasmenes is hatassal van a tabira.

En huvelygyurut hasznalok, erre ezek nincsenek hatassal. Mondjuk 10.000 ft a 3 gyuru, de nem kell soha gumi.

2012. okt. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!