Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elhagytam a hüvelygyűrűt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a hüvelygyűrűt, most mi lesz? Terhes leszek?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve használom és még csak ki sem csúszott soha!

Múlthéten szerdán tettem fel az új gyűrűt, tegnap legalább 4x szeretkeztünk a párommal, illetve ma reggel is 1x. Amúgy minden nap ellenőrzöm a gyűrűt, hogy fent van-e, de csütörtökön és pénteken sok dolgom volt, úgyhogy nem is nyúltam fel.. 20 perce viszont megnéztem és NINCS FENT!!

Fogalmam sincs, hol lehet, szex után sem jött ki, nem székeltem erőlködve, a bugyimban sem találtam, sehol! Feljebb csúszva sincs, a párom sem érzi, pedig baromi mélyre belém nyúlt..


Most mit tegyek?? Lehet, hogy már csüt. reggeltől nem volt fent, én meg így szexeltem!! :S


2012. okt. 27. 15:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz. Egyrészt megnézi, hogy biztos nincs-e bent, másrészt megmondja, hogy mit tegyél.

Ha tényleg nincs fent, akkor természetesen előfordulhat terhesség.

Ha a dokihoz menetelig szexelni akartok, akkor mindenféleképpen óvszerrel tegyétek!

2012. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs fent, a méhszájamat simán elérem én is, a párom meg még beljebb nyúlt, feljebb meg nem tud menni.. :S
2012. okt. 27. 15:49
 3/35 anonim ***** válasza:
Hát akkor is doki. Meg kell kérdezni, hogy ilyen esetben bevehető-e esemény utáni tabletta vagy sem.
2012. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem lehet bevenni...
2012. okt. 27. 15:52
 5/35 anonim ***** válasza:
a méhszájadtól még mélyebbre? belenyúlt a méhedbe, vagy mi?? :D egyebeknt en a helyedben felíratnék egy 72 órásat.. vagy nem is tudom....
2012. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
De nem lehet bevenni esemény utánit..
2012. okt. 27. 15:54
 7/35 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz! Valószínűleg 72 órás tabletta kell. Minél előbb menj dokihoz, ha addig szexeltek, akkor mindenképpen óvszerrel!

Mikor volt vérzésed utoljára?

2012. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne bevenni? Ha ma még beveszed a akkor is megvan a tegnapi aktus után 72 óra.....
2012. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Mert nem szabad, ha rendszeres használok hormontartalmú fogamzásgátlót!


Úgy tudtam, ezzel mindenki tisztában van, de ezek szerint nem. NEM SZABAD bevenni, úgyhogy ezt légyszíves ne írjátok.

2012. okt. 27. 16:02
 10/35 A kérdező kommentje:
Múlthéten szerdán tettem fel az új gyűrűt. Ezt is leírtam.
2012. okt. 27. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!