Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hete esemény utáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete esemény utáni tablettát kellett bevennem, mert kiszakadt az óvszer, utána megjött a mensim rendesen, időben stb.16. ciklus napon vagyok és vérezgetek. Ez a tabi hatása? :S

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és mindig figyelem a nyákom félidőben, de most szinte alig volt. ez is a tabletta miatt van?
2012. okt. 28. 11:09
 2/5 anonim válasza:
Igen, szerintem a tabi miatt van, eléggé be tud kavarni.
2012. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a tabletta lehet ilyen mellékhatásokkal ! Ha továbbra is így lesz akkor keress fel egy nődokit, de kétlem !:)
2012. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha olvastad a tabi betegtájékoztatóját, akkor abban biztos hogy benne voltak a mellékhatások, és igen, ha jól emlékszem ilyesmi tünet a gyógyszer miatt jelentkezik, megbolygatja a szervezetet a sok hormon (sajnos én is átestem ezen). Ha nem múlna a dolog, mindenképpen menj nőgyógyászhoz. És ajánlom ezt az oldalt is a facebookon, ami egy nagyon hasznos és jó kezdeményezés azért, hogy a védekezéssel kapcsolatos témában megfelelő infókhoz jussunk és sok kérdésre választ kaphatunk:

[link]

2012. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen olvastam, csakhogy eddig semmi tünetem nem volt. a beszedést követően sem.
2012. okt. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!