Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha foggátló mellett leszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha foggátló mellett leszek terhes, a megvonásos vérzés ugye nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor honnan kéne tudnom, hogy teherbe estem-e?
2009. aug. 10. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Már mint fogalmazásgátló avagy fogsorgátló?
2009. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk onnan hogy ha rendesen szeded akkor nem eshetsz teherbe, mivel ezért szeded. ennyi. ha ennyire parázol akkor 3 havonta csinálj egy tesztet. amúgy csak a tünetekből jöhetsz rá mert a vérzésed az meglesz az első pár hónapban, nem fog elmaradni, ugyanúgy mint ahogy tabi nélkül is megvan sok nőnek hónapokig hiába terhesek, több ilyet is ismerek. de ismétlem ha rendesen szeded betartod a szabályokat, figyelsz a hányásra hasmenésre egyéb gyógyszerekre akkor nem lehetsz terhes!
2009. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: sztem te neked nemkéne ezt az oldalt látnod, 18 még nemnagyon vagy, ha ilyeneket kérdezel :D


második: neked köszi, rendesen szedem, de néha ráparázok...

2009. aug. 10. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:

sehonnan. ez nem igy müködik. ha rendszeresen szedted a gyóyszert nem hánytál v nem volt hasmenésed bevételt követö 3-4 órában akkor elvileg lehetetlen h terhes légy. az megeshet h kimarad a menzeszed, viszont én ienkor tesztet csinálnék. a betegtájékoztatóban s benne van h kimaradhat,de jobb 100% ra menni. ha kimaradt csinálj egy tesztet, legalább megnyugszol:)de ha tényleg rendszeresen szedted nemhiszem h terhes lennél:)

remélem tudtam segiteni!! szia!

L

ja am mit szedsz? :)

2009. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi. tri-regolt szedek. nemvagyok hányós hasmenéses, nemszoktak ilyen gondjaim lenni, és antibiotikumot sem szedek sose.

a rendesen szedem az nálam 2-3-4 órás eltéréseket jelent :D, de ez úgytudom nemprobléma az én gyógyszeremnél.

2009. aug. 10. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor fogamzásgátlót irj, ne foggátlót XD
2009. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak direkt neked nemfogok, mások megértették...
2009. aug. 10. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!