Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A legelső levél fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső levél fogamzásgátló beszedése már előidézheti a menstruációs görcsök enyhülését/megszűnését?

Figyelt kérdés
Gracialt szedek, és elég görcsölős típus vagyok.
2009. aug. 10. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem. nekem nem enyhitette,én jól begyógyszereztem magam mert csak ugy nem halok bele.

már a 2. levelet szedem, remélem most jobb lesz.

én meliane-t szedek.

2009. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen.
2009. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Én is Gracialt szedek, és bár én nem voltam nagyon görcsölős, de mégis minden "fájdalmam" megszűnt. 1 éve szedem, és csak elvétve egy-két hónapban éreztem egy kis szurkálást, de ennyi :) De lehet azért, mert eleve nem vagyok fájós :) Remélem neked beválik majd!

2009. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekemis megszűnt, rögtön az első levél után. és télleg, de úgy totálisan. pedig nekemis rossz volt mindigv.
2009. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem nálam is be fog válni, mert ha nem, marad a szokásos gyógyszerzuhatag, ahogyan az első hozzászólónak. Köszönöm a válaszokat! :)
2009. aug. 10. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. De nekem pl gyógyszerváltáskor épphogy fájni kezdett, holott korábbi gyógyszernél elmúlt a fájdalom.
2009. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom nem mostaniban írtátok ezeket, de mik voltak a tapasztalatok? Ugyanúgy vagyok most, mint a kérdező, eddig nekem sem lett jobb
2011. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!