Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely fogamzásgátló tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Most fogok először fogamzásgátlót szedni és a nőgyógyász Úr a Zoelyt írta fel mondván, hogy most az a legjobb gyógyszer. Viszont interneten szinte csak rosszat olvasok róla. Valóban ennyire rossz ez a gyógyszer, vagy a többinek is ennyi mellékhatása lenne, esetleg tudtok jobbat mondani mert akkor visszamennék megbeszélni az Doktor Úrral, hogy esetleg váltsunk. Vérvételre előtte nem küldött el.
2012. okt. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs igazán olyan, hogy jó meg rossz gyógyszer. Vkinek ez jön be, vkinek az. Az egyik bnőmnek pl. a az egyik fajtától egy rakás mellékhatás kijött, a másiknak meg semmi baja vele.

Egyébként sem tudja az orvos előre megállapítani (vizsgálatokkal se!), hogy a te szervezeted hogy reagál rá. Ír egyet (ami épp a piacon a legújabb, vagy amit a praxisában a legtöbben dicsérnek, vagy amiért éppen a gyógyszercégtől pénzt kap) és vagy bejön, vagy nem.


Mindegyiknek ugyanazok a mellékhatásai lehetnek (nagyon minimális különbségekkel).

2012. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor kipróbálom. Max váltok ha nem jön. Köszönöm a válaszodat!
2012. okt. 30. 20:48
 3/4 anonim válasza:
kérdező, mit tapasztaltált? vannak mellékhatások? én is most fogom elkezdeni
2013. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem el szedni annyi mellékhatásról olvastam... Helyette a Jangee-t kezdtem el az viszont nagyon bejött, semmi mellékhatása nincsen és fél éve szedem..:)
2013. ápr. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!