Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 3 éve....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 3 éve. Pár hete szakítottunk a párommal. Ha elfogy abba akarom hagyni a szedését. Mire számítsak, mi fog változni?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy ugyanúgy pontosan meg fog jönni? Visszatérnek a havis görcsök? Erősebb lesz a vérzés? Esetleg valami másra is kihat majd? Pl: pattanásos lesz az arc

2012. okt. 28. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van akinek rögötn beáll van akinek nem. Ha 3-4 hónapig nem jön meg menj orvoshoz. Pattanások előfordulhatnak nekem pl a hátamon volt 1-2 hónapig pedig amugy ott sosem volt se ekötte sem utána. Legalább egy évig most ne is szedj ujra mert azzal jobban össze zavarod a szervezetedet mint azzal hogy most abba ahgyod.
2012. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt előre nem lehet tudni.

Vkinek rögtön visszaáll a ciklusa, és nem változik semmi.

Vki meg hónapokig nem menstruál, tiszta ragya lesz...

2012. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
meg kell beszélni az ilyet a nőgyógyásszal vagy elég ha én eldöntöm, hogy nem szedem tovább és kész?
2012. okt. 28. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kell megbeszélni vele.

Simán nem kezded el a következő levelet (a mostanit még szedd végig!). Ha 3 hónapig nem jön meg az abbahagyás után (az utolsó megvonásost leszámítva persze), akkor menj dokihoz.

2012. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Biztos hogy változik emiatt majd a menstruációd,meg a hormonháztartásod.Nekem például, már amikor nem szedtem nagyon fájt a hasam alatt amikor megjött,és eszméletlenül sok volt.Emlékszem rosszul lettem...:SS.Szerintem ez szervezet függő,mindenkinek másképp reagál a szervezete.Nekem nagyon rossz volt.....:S:((
2012. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól gondold meg hogy abbahagyod e mert az óvszer bármikor kiszakadhat vagyis ha netán kibékülnél a barátoddal vagy összejönnél egy másik sráccal jól gondold meg mielőtt lefekszel vmelyikkel mert bár még egy darabig megmarad a fogamzásgátló hatása pár hónap után már tuti, hogy nem véd..és az óvszer sem a legbiztonságosabb módszer!
2012. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

64%-os: Az óvszer megbízható, ha normálisan használják.

A tabi meg nm cukorka, hogy akkor is szedje az ember, mikor nem is szexel. Annyira nem tesz ám jót...

2012. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22:09-es!Látszik hogy te még nem szívtad meg!Szerinted honnan szoptam amit írtam a kis ujjamból?Az óvszer rohadtul nem biztos hogy 1-szer majd nem szakad ki!A fogamzásgátló pedig konkrétan 4 hónap után lóf@szt sem véd!De szívből remélem hogy egyszer majd megtapasztalod hogy miről magyarázok! ;) A kérdező meg jobban jár ha 2-szer is meggondolja, hogy folytatja- e a tabletta szedését vagy sem!
2012. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem véd.

Sajnálom, hogy te megszívtad a gumival, de talán azért nekem ne kívánd már azt, nem tettem én ellened semmit.

A tablettával is meg lehet szívni, ahogy már igen sokan megszívták.

Pl. bnőmnek totál szétcseszte a ciklusát. Előtte volt egy tökéletes, 28 napos ciklusa, fél éve abbahagyta, és össze-vissza jön meg neki, összevissza vérzik, alig van peteérése.

Kell a szünet, baromira nem jó a szervezetnek, hogy több évig elnyomják a peteérést. És képzeld, ezt egy endokrinológus mondta, nem a kisujjamból szoptam ki.

2012. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól van na!Nem akartam rosszat kívánni csak bepipultam mert én már jártam hasonló cipőben és nem akarom,hogy mások is megjárják!Azt is tudom, hogy nem egészséges mert véralvadást is okoz, de akkor mi a helyes ilyen esetben?És meddig kell szüneteltetni a gyógyszer szedését?
2012. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!