Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kicsit béna voltam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kicsit béna voltam és mikor leakartam nyelni a fog. Gátlót úgy éreztem mintha kiesett volna a számból de nem vagyok benne biztos. Vagyis nemtudom hogy lenyeltem e a vízzel vagy kiesett előtte!?

Figyelt kérdés

És mivel nemtudom hogy lement e kiegészítőt alkalmazok de meddíg?hény napig kell?Tri-regolt szedek!Ilyen még nem fordult elő velem:S

Válaszokat előre is köszönöm!


2009. aug. 11. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
ROFL...
2009. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a gyógyszerhez adott tájékoztatot, azon szinte biztos rajta van a kérdezett infó
2009. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mendus ***** válasza:

Hát de miért nem kutattad át a helyiséget...?!

Ha kiesett volna a szádból akkor biztos megtalálod vhol az ágy alatt vagy nem tudom...amúgy meg inkább menj biztosra és védekezz másik módszerrel..(óvszer, hüvelykúp, hüvelykrém...stb...)

2009. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna nézned,hogy leesett-e a gyógyszer, csak úgy el nem tűnhetett.Ha biztos,hogy nem nyelted le,pótold a következő szemmel.

A betegtájékoztatóra rá van írva, hogy hány napig szükséges a kiegészítő védekezés,ha kihagysz egy szemet.Szerintem 1 hét,de mindenképpen nézd meg!

2009. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kicsit bénaság, már bocs. Hogy lehet egy olyan bogyót nem lenyelni? Sőt, hogy lehet kiköpni? Utána ráadásul nem megtalálni, ha kiesett?

Te se vagy agysebész, van egy olyan érzésem.

2009. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt szükségem lehurrogásra..kerestem de nem találtam!Bárkivel előfordulhat nem vagyok én béna!Aki meg nemtud normális választ adni az minek ír?
2009. aug. 11. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

énis triregolt szedek.

1 hétig elég az óvszer.

2009. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szintén tri-regolt szedek,én ezt direktbe kérdeztem dokitól,azt mondta hogy vegyem be a következőt,és igy 21 helyett 20 nap,és nincs semmi
2009. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!