Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetseg az h elobb jon meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseg az h elobb jon meg a verzesem olyan esetben ha fogamzasgatlo tablettat szedek, de kimaradt egy szem?

Figyelt kérdés

a kimaradt szemet nem potoltam...de masnap szedtem rendessen tovabb... azota jelentkezett olyan barnas pecseteles ami a tabletta nem 100% vedese miatt van azt tudom. de ma a barnas pecseteles helyett olyan kicsit veresebb bar meg nem teljessen veres pecsetelest vettem eszre. lehetseges h elobb fog megjonni a verzesem a kimaradt szem miatt?? mar csak 2 tabletta van hatra(ma es holnap). es ugye ilyen esetben a terhesseg kizart dolog?


olyan valaszoloknak orulnek akik mar voltak hasonlo helyzetben, vagy akik biztosra tudjak mitol van ez... koszi szepen...


2009. aug. 12. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A terhesség akkor sem kizárt dolog, ha rendesen szeded a tablettát. Egy picike esély még akkor is van.


ha 21 szem helyett csak 20-at vettél be, akkor persze, hogy legalább egy nappal korábban is jön meg a vérzésed. ne feledd: most teljesen a gyógyszer irányít, nem a petefészkeid.

2009. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt :)


de mivel most mar kezd jelentkezni a verzes akkor nem valoszinu h az a egy szem kihagyasaval teherebe estem volna?! vagy tabletta szedesenel ilyenkor is jeletkezne a verzes?? nemhinnem :/

2009. aug. 12. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Le van írva világosan, hogy kihagyott szemnél pecsételés lehet. Nem kizárt a terhesség, mivel utolsó héten hagytad ki és ha jól értem, nem pótoltad. Az én gyógyszeremnél ilyenkor nem szabad szünetet tartani, hanem el kell kezdeni az új levelet is. A tiéd mit ír? 1. és utolsó héten kihagyott szemek a legveszélyesebbek. Ilyenkor nagyobb valószínűséggel lehet teherbe esni a felelőtlen szedés miatt.
2009. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a kozepso heten hagytam ki
2009. aug. 12. 13:13
 5/6 A kérdező kommentje:
ja es elolvastam a betegtajekoztatot (novynettet szedek), a tablettat potolni kellet volna, de nem tudtam... viszont azt sehol nem talaltam h nem szabadna 7 napos szunetet tartanom
2009. aug. 12. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb a 16. napnál kihagytam 1 szemet, de csak másnap vettem észre.Rendesen szedtem tovább és aznap jött meg amikor kellett volna.Szóval én megtartottam a hét napos szünetet.És nekem is volt a kihagyott szem után pecsételésem.
2009. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!