Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen más fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen más fogamzásgátló módszer van egy 17éves lánynak?

Figyelt kérdés
nem szedhetek hormonális foggátlot,és érdekelne,h milyen lehetőségeim vannak az óvszeren kívül,ami teljes biztonságot jelent.
2009. aug. 12. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljes biztonságra semmi. De azt a tablettától és az óvszertől sem kapod meg.

Pesszárium, hüvelytabletta....sok minden. Beszéld meg a nőgyógyászoddal.

2009. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én hüvelykúpot használok, mert én sem szedhetek gyógyszert.

Eddig (1 év) bevállt, de orális szex előtt ne helyezd fel, mert keserű, és a párod nem fogja értékelni.

A várakozási időt pedig tartsátok be.

2009. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen. számodra a korod miatt még csak ez a két biztonságos módszer van sajnos. a hüvelykúpok hasonlók megbízhatatlanok.
2009. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%-ig megbízható módszer nincs. Vannak hüvelykúpok, hüvelytabletták, hüvelykrém, pesszárium (ennek a felhelyezéséhez gyakorlat kell), már van fogamzásgátló tampon is.
2009. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gumin, hüvelygyűrűn és tabin kívül nincs más lehetőség. Minden más módszer megbízhatatlan és bármikor teherbe eshetsz.
2009. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyikre sincs garancia, ezekre se, amiket az előttem író felsorolt. De azért van több lehetőség, amiket korábban én is és mások is leírtak.
2009. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!