Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet-e barátnőm félig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet-e barátnőm félig leesett óvszer miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt kérdezném tőletek, hogy vajon terhes lehet-e barátnőm? Ugyanis még csak 1 napja, de késik neki.. Tudom hogy 1 nap nem jelent semmit, de aggódunk. Óvszert használtunk minden alkalomkor, DE.. Amikor elélveztem, egyből ki is vettem, de a gumi félig le volt csúszva róla.. Ahol rajta volt ott feszes volt, és a sperma látszott is hogy benenvan, de akkoris.. Ez az a dolog, ami miatt én aggódom. Szerintetek meg van az esélye, hogy így valamennyire kiszabadult egy-két sperma?
2009. aug. 12. 15:27
 1/6 anonim válasza:
0%
pff...
2009. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A perxe neked a tovenel jon ki??? Johogy nem :D
2009. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet baj, jártam így én is.

Azóta mindíg a méretemnek megfelelőt veszek.:)

2009. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat !
2009. aug. 12. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha ez velem történt volna, már terhes lennék, mivel a sperma+előváladék nem fér el az ondótartályban és minden egyes alkalommal a pénisz tövéig folyik a gumi alatt. Én bizos nem lennék nyugodt egy cseppet sem.
2009. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dee, amikor elmentem egyből ki is húztam, plusz az óvszer úgy fél-1 centivel volt lejjebbcsúszva, és ahol rajta volt ott feszes volt, plusz a sperma is egy helyen votl az óvszerben. Úgy is baj lehet belőle?
2009. aug. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!