Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyaralás miatt szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás miatt szeretném 1nappal előrébbhozni a vérzést! Így eggyel kevesebbet vettem be az első fázisból (3fázisú) mivel az első fázisú a leggyengébb! Ha megjön ugyan úgy tartsak 7napos szünit és a 8. on kezdjem a következő tabit?

Figyelt kérdés
Így ugyan olyan védett vagyok most ugye?ÉS ugyan olyan védett leszek a következő hónpban is?Válaszokat köszönöm
2009. aug. 12. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem jól elcseszted és nem vagy védett. a háromfázios tabival nem lehet csak úgy szórakozni mint ahogy az egyfázisossal esetenként lehet. amúgy is csak úgy lehet a vérzést kitolni hogy nem hagysz szünetet vagy kevsebbet mint 7 nap attól függ mennyire van szükséged, de minden szemet be kell venni a levélből! csak a szünet kihagyásával/rövidítésével(semmiképpen sem a hosszabításával mert akkor csorbul a védelem) lehet variálni sehogy máshogy! én a helyedben védekeznék egész hónapban másképp is.
2009. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
illetve a betegtájékoztató mire való? nem is értem hogy gondoltad hogy kihagysz gyógyszert, ha csak józan parasztival végiggondolod rájössz hogy nem fog így védeni nem véletlenül 21 szem, azért mert azt mindet be is kell venni ahhoz hogy védjen.
2009. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
így csúsznak be a babák a tabletta mellett.
2009. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát ezt jol elcseszted,de tényleg.ez nem egy szem cukor,hogy beveszem nem veszem.tudatosan zavarod össze a tested,amiböl gondod lehet,felelőtlen vagy.

tabi,szüni:)

2009. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony ezt jól elrontottad. Ha most volt energiád ide feljönni és megkérdezni, megtehetted volna azelőtt is h ilyen butaságot csináltál. Én is háromfázisút szedek, de előtte ORVOS-tól kértem véleményt. A harmadik azaz az utolsó sorból kellett volna egyet, azaz az utolsót kihagynod, így hamarabb jött volna meg. És nem, nem voltál védett.
2009. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál védett. Teherbe eshettél. A szünetet kellett volna 1 nappal rövidíteni és akkor végig védett lettél volna. Nem szabad kevesebb gyogyit bevenni vagy a szünetet hosszabbítani.
2009. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves előző! Jó nagy hülyeséget írtál! A szünet hosszát be kell tartani minden esetben 7 nap. Mivel ez 3 fázisú (nekem orvos! mondta), az utolsó sorból kell eggyel kevesebbet bevenni! és kész
2009. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És szerinted miért van 21 szem 1 levélben? talán azért, mert úgy teljes a védelem, nem 20 szemmel!
2009. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, persze 21 szemmel teljes a védelem, de nem szedés közbe kell kihagyni 1 szemet, hanem az utolsót csak. Akkor meg már védett. lol
2009. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!