Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásai lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásai lehetnek a fogamzásgátlóknak?

Figyelt kérdés
a barátomal már egy éve élünk nemi életett de gumival védekezünk!4és szeretnék fogamzásgátlót szedni!csak félek hogy atol még jobban elhizok!!és ha a párom benem megy el akkor ugye nem lehetek terhes ha szedem a tabletát??
2007. aug. 31. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet:

hízás; pattanások; húgyuti fertőzések, stb.

Persze valószínűleg, hogy semmi bajod nem lesz, mert a mai gyógyszerek nagyon alacsony hormon tartalmúak.

kb 99%-os biztonsággal működnek.

2007. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Több mellékhatása lehet és különböző gyógyszereknek más és más. Nekem elmúltak a pattanásaim tőle, tehát pozitív mellékhatása is lehet. A nőgyógyászod felírja a gyógyszert, de te tudod hogy reagál rá a tested. Ha elhízást észlelsz, vagy más panaszod van. Ha szólsz neki, akkor fel fog írni valami mást. Több féle gyógyszer létezik ezért meg fogjátok találni a neked megfelelőt.

A terhességre valóban 1 százalék esélyed van, csak ügyeljetek a 10 havonkénti kihagyáshoz, amikor máshogy kell védekeznetek.

Szóval ne aggódj a gyógyszer jó dolog és kényelmesebb is mint az óvszer. Teljesen más úgy a szeretkezés. Ha hízol tőle, akkor a nőgyógyászodnak szólj, hogy írjon fel másikat. Bátran válts gyógyszerre.

2007. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én azt javasolnám,hogy mindenképpen vizsgáltasd magad meg a nőgyógyásszal alaposan,meg a vérvétel sem ártana!Mert én nem hiszek abban,hogy rámnéz,és tudja,hogy milyen gyógyszert kell szednem!

Ezzel én már kegyetlenül megszívtam!Nekem a doki pár kérdés feltétele után írt fel tablettát!Amit elkezdtem szedni(állítólag nagyon gyenge és a legmondernebb tabletta),kb 12napja szedtem már,mikor is kegyetlenül elkezdett hullani a hajam,aztán meg ronda pattanások jelentek meg az arcomon,amik nagyon viszkedtek,kiütések is jöttek rám,mindenhová!Valószínű valami összetevőjére allergiás is lehettem!Ezekent kívül meg még gyomorégés,és hízás a semmitől,mert ugyan is nem eszek sokat!Ráadásul az orvosom elküldött a francba,mikor mondtam neki,hogy miket észelelk a tabbletta szedése után.Szerinte ez nem lehet attól!Érdekes,most,hogy abbahagytam,elmúltak ezek a tünetek!A bőröm is kezd úrja szép lenni!Ha legközelebb próbálkozom tablettával,biztos alapos kivizsgálást kérek előtte...

2007. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!