Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy hozhatnám előrébb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám előrébb a menzeszem?

Figyelt kérdés

Belara (egyfázisú) fogamzásgátlót szedek. 2 nappal szeretném előrébb hozni a menstruációmat. Az úgy jó ha nem tartom be a 7 napos szünetet, hanem 2 nappal előbb kezdem szedni a gyógyszert? Így védett leszek, és nem teszek nagy kárt magamban?

19/L


2009. aug. 12. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

így nem fog előbb megjönni :P Most gondolj bele abba amit mondtál.. ugyanakkor hagynád abba, mint eddig. Akkor mitől jönne meg előbb?

Ha előbb hagynád abba, és nem vennéd be az utolsó két szemet pl., akkor előbb megjönne valószínűleg. De én nem kevernék bele a helyedben. Ki tudja milyen következménye lesz.

2009. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most épp szünetem van, és a következőtől szeretném ha mindig hétfőn jönne meg szerda helyett, ezért gondoltam így.
2009. aug. 12. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok. Jah értem. Azt hittem most akartad egyből előre hozni. Hát végülis így szerintem védett leszel.

de amúgy miért nem jó a szerda?

2009. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 nappal rövidebb szünetet tartasz és kész. Így marad a folyamatos védelem.
2009. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem jó a szerda, mert így mindig beleesik a hétvége, és a párommal sajnos csak hétvégente tudunk találkozni... Így pedig kellemetlen a dolog... Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!