Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két hete 8. -án együtt voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete 8. -án együtt voltam a párommal, de sajnos a gumi elszakadt és sürgösségi fogamzásgáátlásra volt szükségem, a menzeszem meg is jött 15. -én, ami 19. -ig tartott. Most ismét együtt voltam a párommal, de a gumi ismét elszakatd? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A dolog másik "szépe", hogy szívbeteg vagyok és pacemakerem van. Nem szeretnék ismét sürgösségi fogamzásgátláshoz fordulni, de azt se szeretném, ha netán terrhes legyek ( állítólag sokszor egymás után nem javallott!! ),halottam olyan alternatívát is, hogy menzesz után pár napig a nő "védett", ebből mennyi igaz?

kicsit meg vagyok szeppenve.


2011. júl. 23. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
4%

1. Tanulj meg helyesen írni.

2. Ha elöször elszakadt a gumi már akkor miért használtatok ugyan olyat? Okosabb lett volna gondolkodni.

2011. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A helyesírási hibákat én is érsszrevettem, de utólag nem javítható, mellesleg nem kellene bunkózni, inkább kérdezz, egyszerübb!!!!

Mint olvashattad a kiírásomba, szívbeteg vagyok, gumit pedig azért használtunk ismét, mert most nics más fogamzásgátlási lehetőségem ( spirálom volt, amit most vettek le, mert pihentetni kell a méhemet, s most orvos javaslatára használtam "más" fogamzásgátlást is!!

Mielött megkérdeznéd, nem szültem még, annó saját döntés alapján kaptam a spirált, pont azért, hogy ne kelljen hormontablettákat szednem, mert akkoriban gyenge volt a szívem).

A kérdésem még mindig az, ami le van írva.

Minden esetre köszönöm a hozzászólásodat a témához.

2011. júl. 23. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm anno ugyanígy menzesz után együtt volt a párjával. Nagyon megijedt de az esélye hogy utána baba legyen nagyon nagy minimális. Jah és nem is lett baba:) Szóval nem volt gond. Mindenesetre ha nagyon izgulsz akkor menj el a dokihoz és mond el a problémádat hátha mond valami okosat:)
2011. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Első: Hogy te mekkora egy érzéketlen tuskó lehetsz.. Kívánom, hogy veled ne történjen hasonló. Amíg nem éltél át ilyet, addig felesleges itt okoskodnod! Bárkivel előfordulhat az ilyesmi.


A kérdezőnek pedig: Minél előbb nőgyógyász, orvos! Ő kellő tájékoztatást tud adni. (Bár szerintem kicsi a valószínűsége, hogy baj történt. De lehet, hogy pont beletartozol abba a pár százalékba, elvégre a gumival is duplán megjártátok, pedig a szakadásnak is igen csekély az esélye!)

2011. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

"2. Ha elöször elszakadt a gumi már akkor miért használtatok ugyan olyat? Okosabb lett volna gondolkodni."


Kedves kérdező, nem arra vonatkozott a kérdés, hogy mért gumit használtatok, hanem arra, hogy miért ugyanolyat, ami elszakadt?

Előfordulhat, hogy kicsi volt a párodra, nem megfelelően lett felhelyezve, stb.

2011. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még a fiú elélvezése előtt vettétek észre a szakadást akkor szerintem ne csinálj semmit, nem hiszem hogy gond lenne. Ha már elélvezett, szerintem annyit tehetsz hogy reménykedsz. Nem hiszem hogy megint bevehetnél ilyen gyógyszert, de egyébként is nagyon kicsi az esély hogy ilyen hamar van érett, megtermékenyíthető petesejted.
2011. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül megoldódott...

Elmentem orvoshoz inkább, mint hogy féljek!

Mindent elmondtam az orvosnak, a szívbetegségemet és hogy 2 hete már történt ilyen....

Az orvos szerint, nem lesz baj, nem kell aggódnom és mmgvettem a tabit, mert inkább most kifizetem az az X összeget, mint hogy 9 hónap múlva babakocsit toloogassak.

A másik...Nem ugyan olyan gumit használtunk, rendeltertés szerüen helyeztük fel és kicsi se volt, ez egy hatalmas nagy PECH sorozat volt, ennyi.

Köszönöm a segítséget és a haszontalan hozzászólásokat is ;)

2011. júl. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!