Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pimafucin hüvelykúp gyengíti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pimafucin hüvelykúp gyengíti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem megkérdezni a dokit, és ma már el kéne kezdenem használni.
2012. nov. 6. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
NEM gyengiti.. gondolkozz.. az egyiket a szádon át szeded, a másikat meg a hüvelyedbe teszed....
2012. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából mindkettőt a hüvelyembe, mert hüvelygyűrűt használok :))) De ez a lényegen nem változtat.


Különben akkor szerinted egyik ANTIBIOTIKUM sincs hatással a fogamzásgátlóra?

2012. nov. 6. 16:46
 3/10 A kérdező kommentje:

Illetve akkor szerinted egyik antibiotikum sem gyengíti a hüvelygyűrű hatását? :))


Teljesen mindegy, hogy hova teszem, ha egyszer felszívódik és a véráramba kerül..

2012. nov. 6. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:
de az egyik helyileg szívódik fel, a másik meg nem. ha fogamzásgátlót szednél(nem irtad, h hüvelygyűrű, igy már nyilván más az egesz szitu), és használnál hüvelykúpot, akkor az égvilágon semmi se történne. egyedül akkor, ha azt is szájon át szeded. VISZONT: van olyan antibiotikum alapú spray is, amit a torkodba fújsz, mégse hat a tablettára. tehát ez változó.
2012. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De tökmindegy, hogy hol szívódik fel, mikor ugyanúgy bekerül a véráramba!:))

Ezért téves az is, hogy a hüvelygyűrű alkalmazható májkárosodás esetén. Hiába helyileg szívódik fel, attól még a máj bontja le.

2012. nov. 6. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
jó, hát azt mindenki tudja, h a hormonos fogamzásgátlás egy jó nagy sz.r.. mármint ami a károsságát illeti. de ezt a másik dolgot nyugodtan elhiheted nekem. orvos mondta nekem is, amikor én voltam ilyen szituban h fogamzasgatló+hüvelykúp
2012. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó, csak hogy én ezt nem hiszem el, mivel tökmindegy, hogy a hüvelyemben van vagy a gyomromban. FELSZÍVÓDIK és ez a lényeg.


Ehhez csak egy minimális szintű biológia tudás kell...

2012. nov. 6. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
megvan az a tudás, nyugi. de ha akarod, irok a netes orvosnak is, és meglátjuk h kinek is hiányzik az a tudás:D ha meg olyan okos vagy, nem értem, minek tettél fel kérdést?
2012. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem tudom,hogy EZ AZ ANTIBIOTIKUAM HATÁSSAL VAN-E RÁ!
2012. nov. 6. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:
nem mindegyik van rá hatással. ha nem pennicillin alapú, akkor valószínűleg h nincs. DE: mivel hüvelygyűrűről van szó, igy más a helyzet sztem. de amig a párodat ki nem kezelik, addig amúgy is tanácsos lenne óvszert használni, egyébként visszafertőz megint, hiába szedted te.
2012. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!