Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle szedése mellett tortént már valakivel olyan, hogy szinte kimaradt a menstruáció?

Figyelt kérdés
Mert már másodszor van ilyen, multkor is azt hittem terhes vagyok, nem voltam. Most megint izgulok, hogy akkor baba lesz, vagy ilyen mellekhatás? Amugy kicsi esellyel megemlitik mellekhatásként. Valaki?
2009. aug. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hagytál ki egy szemet sem akkor nagyon kicsi az esélye a terhességnek. De ha ennyire izgulsz csinálj tesztet. Nem lehet tudni becsúszott e vagy sem. Ha meg az is negatív lett akkor irány a doki.
2009. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem volt kb két hónapja. én se lettem terhes. de ha már neked is volt akkor tudhatod hogy előfordul.
2009. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ovszert is hasznalunk,rendesen is szedtem. Doki azt mondta,multkor elofordulhat,hogy gyenge lesz. De nekem most nem is volt. Hat veszek megint tesztet. Nem kellemes allandoan tesztelni.:(
2009. aug. 13. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha újra előfordul, bizony gyógyszert kell váltani, mivel akkor ez nem jó neked.
2009. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!