Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak a menstruáció első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a menstruáció első napján lehet elkezdeni a fogamzásgátló szedését? /yasminelle/

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
igen!
2010. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak az első napon, de ha akkor kezded el szedni, akkor pár nap után már véd, ha viszont nem az elsőn, akkor az adott hónapan nem
2010. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az nem baj, ha nem véd pár napon belül, tudok várni, csak érdekel
2010. jún. 1. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit én szedek azt a menszesz utolsó vagy utolsó előtti napján kell bevenni. Ha először kezded el akkor még egy hétig nem véd teljesen, ha csak folytatod a szedést akkor meg nincs ilyen gond...
2010. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

most szeretném elkezdeni.

a mesim napokon belül várható, de addig nem tudom megvenni a gyógyszert. ezért kérdeztem

2010. jún. 1. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
1-5.nap alatt bármikor elkezdheted,de ügyelj arra,hogy mikortól véd.Ezt korábban leírták.
2010. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy orvos írja fel a gyógyszert, szóval tőle meg tudtad volna kérdezni, meg alapban ha tudja,hogy először fogod szedni, akkor felvilágosít...a másik meg, hogy a gyógyszer tájékoztatóját ha elolvasod ott is fel van tüntetve minden...
2010. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem csak akkor lehet,benne van a tájékoztatóban, mikor lehet és melyik esetben, mikortól véd legalábbis, amit én szedek, az ilyen, hogy első nap beszedve egyből véd, a többi esetben később, de azt hiszem a menstruáció 5. napjáig lehet elkezdeni.
2010. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2. de sokkal inkább az 5. napon ajánlják bevenni. kisebb az esély a köztes vérzésre... megvonásos után már teljesen véd.
2010. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!