Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beparáztam, mint általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beparáztam, mint általában mindenen. Nyugtassatok meg! Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Használtunk óvszert, a barátom nem is bennem ment el, de valamiért totál a fejembe vettem, hogy akár terhes is lehetek. És vagy ezért vagy valami másért vagy pont attól amitől félek, alhasi fájdalmaim vannak. Mondjatok lécci valami okosat, hogy megnyugodjak! Köszi előre is.
2009. aug. 12. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes ha az óvszer nem szakadt át. És nem is benned ment el. Alhasi fájdalom ezer dologtól lehet, de ha ilyen területen akarunk mozogni akkor lehet menzesztől, vagy peteéréskor is, akár középidőben. Minden szervezet más, mg akár idegességtől is fájhat lent. Nem kell megijedni biztos nem vagy az.
2009. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes nyugi! Ha nem lyukadt ki a gumi akkor még csak előváladék sem juthatott beléd szóval 100% hogy nem vagy az.
2009. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem ennyi nyugtatásra volt szükségem, már is kicsit "lazább" vagyok. Tényleg köszi szépen!:)
2009. aug. 12. 23:10
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól tudom az óvszer mellett is 1% az esély...
2009. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ezt az utolsó miért kellett? Szegény lány....


El sem ment benned, óvszert is használtatok, nem szakadt ki. Kizárt, hogy terhes legyél!

2009. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen ott az az 1 %..ha kilyukad a gumi.

Nyugodj meg,tuti nincs baj!

2009. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló a lenyugtatásom után már nem sikerült felzaklatnod. :P De azért köszi, h felhívtad a figyelmemet az eshetőségre.
2009. aug. 13. 01:01
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

azt had kérdezzem már meg, de lehet inkább kiírom majd kérdésbe, mert baromirs érdekel.

ha egy lány meg egy férfi lefekszik egymással, és gumit húz, akkor MIÉRT NEM MEGY EL A PASI A LÁNYBAN?

mégis mitcsináltok, húzgáljátok párszor, aztán ki, aztán gumit le, és elintézitek kézzel, vagy szájjal? ennek mi értelme van???? ha meg ennyire parás vagy h nemengeded szegény pasit elmenni benned óvszerrel, akkor vigyázzál, mert ezt nemfogják sokáig tolerálni.

2009. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőriztétek a gumit, hogy kilyukadt-e, lecsúszott-e, kifolyt-e a cucc belőle?
2009. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
01:12es ez egy hangyányit bonyolultabb...És akkor nem igazán féltem, h júj baj lehet, csak pár napra rá paráztam be...és ez abszolút az én hülyeségem. (De hiddel ott nem illúziórombolkodtam :P)
2009. aug. 13. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!