Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megmondanátok a durex elite,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanátok a durex elite, durex ultra thin és a lifestyles ultra thin méreteit? Melyik a legjobb a 3 közül?

Figyelt kérdés
Átmérő és a gumi vastagsága érdekelne, mert a neten mást írnak az egyes weboldalakon. A dobozon fel van tüntetve. Megnézné nekem vki?
2009. aug. 13. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg ugyanakkorák, bár asszem a lifestyles kicsit kisebb:)a durexnál névleges vastagság 54 mm.. v vmi ilyesmiii. azthiszem, bár nem 100%. én eleinte nem éreztem különbséget óvszer és óvszer között, de vmért a durex elitét nayon megkedveltem:D mivel nagyon vékony és sok síkosítós.. ezért sztem ez a leg nem zavaróbb..:)
2009. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálunk a Durex Elite kiszakadt, úgyhogy csak óvatosan vele.
2009. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A neten a méreteket összehasonlítva a lifestyles a legvékonyabb, majd a durex ultra thin, végül az elite, de mint mondtam, más van feltüntetve az egyes oldalakon. Az átmérő is érdekelne, mivel az 52 mm-esek kicsik, szal csak nagyobb jöhet szóba.
2009. aug. 13. 11:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen...durex...Nálunk 2x szakadt, 2 fajta durex, de nem a vékonyítottak, mert azt még durexben nem próbáltuk csak lifestylesban.
2009. aug. 13. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Durexek 56-osak, LifeStyles-ok 53-asak. Mi Durex Ultra Thin-t használunk, eddig baj nem volt vele.
2010. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!