Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti a legjobb lánybarátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti a legjobb lánybarátotoknak megmondanátok ha tetszene nekted netén szerelmesek lennétek belé?

Figyelt kérdés
minden ok köztetek, nem olyan régi barátság. mgmondanátok? vagy belemennétek a jelküldözgetős marhaságokba?
2011. febr. 7. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem

"Házi nyúlra nem lövünk!" Fontold meg te is:)

2011. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem, hiszen akár így tönkre is tehetem az eddig felépített kapcsolatunkat. Valóban jól gondold meg, mert nyerhetsz is vele nagyot, de annál nagyobbat bukhatsz rajta.
2011. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki:) Az is lehet, hogy kölcsönös:) csak nyerhetsz vele:) hát célozgathatsz is egy kicsit, ha bizonytalan vagy és akkor meglátod a reakcióit, de az is jó, ha egyenesen megmondod neki:)
2011. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:

én elmondtam.. az eredmény:

- visszautasítás nem egyszer

- beletörődés, hogy oké nem kölcsönösek az érzelmei.

- pár hét duma szünet

- ismét barátság.


azóta boldog párkapcsolatba vagyok egy másik lánnyal:) és ez nem jött volna létre a barát-lány nélkül.

ő tett azzá aki vagyok.. önmagamat hozta elő belőlem:)

2011. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moszuke ***** válasza:

mindenképp mondd el mert a bizonytalanság az nem jó.

ha igazi barát akkor nem veszíted őt el.. max lesz pár hét mosolyszünet...

ha nem is olyan jó barát akkor meg nem kár érte!

nem szabad, hogy kétségek között őrlődj... mi lenne ha?....

mondd el!

2011. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

el mondanám :D régi barátságnál is el mondtam :D


19F

2011. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!